2014 En İyi İlkbahar Parfümleri - saglikdas.com

2014 En İyi İlkbahar Parfümleri

2014 En İyi İlkbahar Parfümleri
16 Temmuz 2014 tarihinde eklendi, 1.217 kez okundu.

2014 En İyi İlkbahar Parfümleri ve Çeşitleri

2014 ün baharına girerken bir rüzgâr gibi hissetmek istiyorsanız, bu parfümleri hemen temin etmeli ve kullanmaya başlamalısınız. Bu parfümler eşsiz kokuları ile sizi adeta büyüleyecek. Bahar ayına uygun çiçek kokuları ile ilkbahara ayak uydurmanıza yardımcı olacak.

2014 En İyi İlkbahar Parfümleri

( Gardenia Rattan )

İlkbahar ayına uygun çiçekler kullanılan bu parfümde, deniz notaları, sümbül, gardenya ve tahiti çiçekleri, yer alıyor. Bu parfümü her kokladığınızda tekrar tekrar koklamak isteyecek, ondan vazgeçemeyeceksiniz.

( Viktor & Rolf Bonbon )

Bu parfümün orta notasında; sandal ağacı, beyaz sedir ve kıymetli amber kullanılmıştır. Üst notasında ise; tatlı şeftali, mükemmel portakal kokusu ve mandarini kullanılmıştır. İçeriği sayesinde sizi kendine hayran bırakan bu parfüm, sürüldüğü anda sizi rahatlatacaktır.

( Ikat jasmine )

Zarif ve narin kokuları kendine yakıştıranlar için, romantik bir koku daha. Sümbül beter sandal ağacı ve hanımeli kokuları ile bezenmiş bu parfüm, ruhunuza hitap edecektir.

( Yves Rocher Cerisier en Fleurs )

Enerjik ve canlı bir yapıya sahip olanların rahatlıkla kullanabileceği bu parfüm, onları daha da enerjik ve canlı yapacaktır. İçeriğinde yer alan yumuşak kiraz çiçeği, musk, tatlı badem notaları ve sakuralar, sayesinde kendinizi adeta sahil kenarındaymışçasına, özgür hissedeceksiniz.

( Bottega Veneta Essence Aromatik )

Vanilya kokusunu sevenler için bir parfüm daha. Bu parfüm içeriği sayesinde sizi büyüleyecek. Hafif baharatlar, beyaz güller, sandal ağacı vanilya, sofistike ve İtalyan bergamotu, karışından oluşan harika koku, teninize çok yakışacak.

( See by Chloe Eau Faiche )

Hafif ve narin kokuları teninize yakıştırıyorsanız, hemen bu parfümü almalısınız. Baharatlı vetiyer, elma çiçeği, yasemin kokusu ile bezenmiş, son derece güzel bir parfüm.

( Christian Dior Blooming Bouquet )

Beyaz musk, gül ve şakayık, içeren bu parfüm, diğer parfümleri geride bırakacak sizi şeker kız moduna sokacaktır. Yumuşacık kokusu ile sizi adeta huzura bürüyecektir.

2014 en iyi ilkbahar parfümleri sayesinde fark yaratacak, geçtiğiniz her yerde herkesten güzel kokacaksınız.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git