30 Yaş Cilt Bakım Ürünleri - saglikdas.com

30 Yaş Cilt Bakım Ürünleri

30 Yaş Cilt Bakım Ürünleri
16 Temmuz 2014 tarihinde eklendi, 1.562 kez okundu.

30 Yaş Cilt Bakım Ürünleri Markaları

Genel olarak bir bayanda 30 yaşına basıldığından itibaren ciltte bazı kırışıklıklar oluşmaya başlar. Çünkü cildin yenilenmesi yavaşlar. Cildinizin güzelliğini korumak ve yaşlanma etkilerini geciktirmek için bazı ürünler kullanmanız gerekir. 30 yaş cilt bakım ürünlerinden size uygun görüneni seçebilirsiniz.

Loreal Skin Perfection Nemlendirici

Bu seride Loreal cildi onarmak için ürünler hazırlamıştır. 30 yaş için uygun olan nemlendirici krem ile cildinizin kırışmasının önüne geçebilirsiniz. Aynı zamanda günlük olarak kullanabileceğiniz kozmetik bakım ürününe sahip olabilirsiniz.

Nuxe Creme Nirvanesque

Bu krem kırışıklıkların görüntüsünü azaltmak için ilk andan itibaren etki eder. Bu krem ile daha bakımlı ve aydınlanmış bir yüze sahip olmanız mümkündür. Bu ürünü 25 yaşınızdan itibaren kullanmaya başlarsanız kırışıklık oluşumunuz gecikir. Bu ürünü yüz yahut boyun bölgesinde kullanabilirsiniz ve sabah akşam olmak üzere iki kere kullanmanız gerekir.

Givency Radically No Surgetics Restorative Age Defying

Yaşlanmanın önüne geçebilmek için cildinizi tamir eden ve sorunlu olan her bölgeyi onaran kremi kullanabilirsiniz. Bu krem 30 yaşından itibaren yaşlanmayı geciktirici bir ürün olarak kullanılmalıdır.

Yves Rocker Serum Vegetal İlk Kırışıklıklara Karşı Gündüz Kremi

Ciltteki ilk belli olmaya başlayan kırışıklıkları engellemek ve onarmak için gündüz kullanılan bir kremdir. Kullanmaya başladıktan 1 ay sonrasında etkilerini fark edebilirsiniz.

Este Lauder Resilience Lift Extreme Mega Firming Krem

İçeriğinde bulunan özel formül ile cildinize kaybettiklerini geri kazandırarak sıkılaşmasına yardım eder.  Kurumuş ciltlerdeki gerginliğin önüne geçer ve cildinizin bakımlı bir şekilde olmasını sağlar.

Nonique Intensive Yoğun Nemlendirici Dizizi Göz Etrafı Kremi

Göz çevresinde etkili olan krem nemlendiren yöntemi ile kırışıklıkların önüne geçer. Bitkisel içeriğe sahip olan krem göz altı torbalarını da azaltır. Çok etkili bir kremdir ve 30 yaşından ileri olan bayanların kullanması için idealdir.

Living Nature Radiance Night Oil Kırışıklığa Muhalefet Yağ

Hücrelerin yenilenmesini sağlarken hücrelerin çökmesine de engel olur. Yoğun bitkisel formülü ile cildiniz bakımlı görünür ve ipek gibi olur. Cildi en alt tabakadan tamir etmeye çalışan kremde jojoba ve gül gibi bitkilerin özleri bulunur.

Huiles & Baumes Antioksidan Aydınlatıcı İlâç

Cilt tonunuzu eşitler ve aydınlık bir yüze sahip olmanızı sağlar. İçersin de salatalık ve limon gibi zengin bitki özleri bulunur.

Raen Termal Cilt ve Yüz Maskesi

Cilt renginizi açmaya yarayan formülü ile kırışıklıkların görünmesini düzenler ve pamuk gibi bir cilde kavuşmanızı sağlar.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git