35 Yaş Cilt Bakım Ürünleri - saglikdas.com

35 Yaş Cilt Bakım Ürünleri

35 Yaş Cilt Bakım Ürünleri
16 Temmuz 2014 tarihinde eklendi, 1.960 kez okundu.

35 Yaş Cilt Bakım Ürünleri Çeşitleri

35 yaşına adım atıldığı zaman çoğu düşüncenin aksine kırışıklıklarla savaşmak için geç değildir. Fakat ilk kez bu yaşlarda cilt bakım ürünü kullanmaya başladığınız zaman bu yaşlar için özel olarak üretilen ve daha etkili bir biçimde çabuk sonuç almanızı sağlayan 35 yaş cilt bakım ürünlerini tercih etmeniz gerekmektedir.

35 yaş için cilt bakım ürünleri

Roc retin ox + wrinkle correxıon eyes kırışıklık giderici yoğun içerikli göz çevresi bakım kremi

Roc retin ox + wrinkle correxıon eyes kırışıklık giderici yoğun içerikli göz çevresi bakım kremi sayesinde  mimik çizgilerine karşı mücadele ederek kazayağı kırışıklarının ortadan kalkmasını sağlar. Sadece yüzeysel olan kırışıklıklar için değil derinlemesine olan kırışıklıklar için de etkilidir. Göz çevresi etrafında düzenli olarak kullanıldığında cildiniz daha genç görünür ve kırışıkların dolması sağlanmaktadır. Bu ürünün piyasa satış fiyatı 35 Türk lirasıdır.

Loreal gençlik şifresi kırışık karşıtı göz bakım kremi

Kazayağı ve gözaltı torbaları için kusursuz sonuçlar almanızı sağlayan bu krem göz çevrenizin nemlenmesini sağlayarak daha geç bir görünüme sahip olmanızı amaçlar. Her gün sabah akşam düzenli olarak bu kremi uyguladığınız zaman etkili sonuçlar almanız mümkün olmaktadır. Etkileri tam olarak görebilmeniz için 1 ay boyunca bu kremi kullanmanız gerekmektedir. Bu ürünün piyasadaki satış fiyatı 37 Türk lirasıdır.

Lavera basis moisturizing krem

İçerisinde yer alan jojoba ve aloevera özleri sayesinde cildinizin nemlenmesini sağlayarak deri altındaki hücrelerin yenilenmesini sağlamaktadır. C ve E vitaminleri sayesinde cildin kırışmasını engelleyerek yaşlılık belirtilerinin ortaya çıkmasını engeller. Bu ürünün satış fiyatı 52 Türk lirası olarak belirlenmiştir.

Avon anew reversalist gündüz kremi

Her gün boyunca uygulanabilen bir gündüz kremi olan avon anew reversalist kremi 35 yaş itibariyle ortaya çıkan kırışıkların görünümünü azaltarak yaşınızdan daha genç görünmenizi sağlamaktadır. Bu ürünün piyasa fiyatı genel olarak 48 Türk lirasıdır.

Idc first wrinkle serum

Cildinizin genç görünmesini sağlayan bu krem kırışıklık ve ince çizgileri azalmaktadır. Bu ürünün piyasa üzerindeki satış fiyatı 195 TL’dir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git