A Vitaminli Kremler - saglikdas.com

A Vitaminli Kremler

A Vitaminli Kremler
10 Temmuz 2014 tarihinde eklendi, 2.204 kez okundu.

 A Vitaminli Kremler ve Çeşitleri

Ciltte meydana gelen aşırı yağlanmalar için A vitaminli kremler oldukça faydalı olmaktadır. Sivilceler ve çeşitli akneleri gidermek için kullanılan bu kremler cilt üzerindeki kırışıkları da gidermek için kullanılır. Bazı A vitaminli kremler cilt üzerindeki deriyi soyarak iyileştirme sağlar

A Vitaminli Benev Retinol Kremi

İçerisindeki  A vitamini sayesinde saf bir hal alan bu krem  aknelerin iyileşmesini sağlamaktadır. Bu sayede cildin sağlıklı ve canlı görünmesini sağlamaktadır. İçerisinde gül meyvesi özü ve soya yağı özü bulunduran bu krem cildin beslenmesi ve nemlenmesi açısından etkili olan A vitamini türevi olan bir kremdir. Kremi akşamları kullanmanız daha uygun olacaktır. Bu kremin piyasa satış fiyatı 197 TL’ dir.

A vitaminli Oriflame Gece Kremi

İçerisinde barındırdığı  evening primrose ve A vitamini özü ile cildin yeniden yapılanmasını sağlamaktadır. Bu krem sadece geceleri kullanmak için üretilmiştir. Bu ürünün satış fiyatı 22 Türk lirasıdır.

DCL  profoundly effective kremi ( A vitaminli )

İçerisinde bulunan retinyl palmitate ile üretilmiş olan ve A vitamini bakımından oldukça zengin bir içeriğe sahip olan bu krem sarkmış olan cildin yeniden toparlanmasını , derinin kendisini kalınlaştırmasını ve cilt üzerinde görülen zararlı tahribatların iyileşmesini sağlamaktadır. Bu krem genellikle kuru veya olgun ciltler için uygundur. Bu kremi her gün bir defa uygulamanız yeterlidir. Bu ürünün satış fiyatı 125 Türk lirasıdır.

Lady Esther  A vitaminli krem

Lady Esther içerisinde barındırdığı A vitamini ile cilt üzerinde yağlandırma etkisi göstermeden nemlendirme sağlayan ve cilt üzerinde mat bir görünümün oluşmasına katkı sağlayan bir kremdir. A vitamini bakımından oldukça zengin bir kremdir. Yağlı cilt sorunundan şikayet eden kişiler için oldukça etkili olmaktadır. Bu krem için genellikle sivilce problemi yaşayan kişiler için birebir denilmektedir. A vitaminli kremler arasında zengin bir içeriğe sahip olan bu krem sayesinde parlak ve canlı bir cilde sahip olmanız sağlanacaktır. Bu ürünün satış fiyatı 130 TL olarak belirlenmiştir. A vitaminli içeriğe sahip kremler cilt için çok faydalıdır.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git