Abiye Saç Modelleri - saglikdas.com

Abiye Saç Modelleri

Abiye Saç Modelleri
20 Ağustos 2014 tarihinde eklendi, 1.738 kez okundu.

Abiye Saç Modelleri ve Uygulaması

Özel günlerde tercih edilen abiye saç modelleri şimdi farklı modeller aracılığı ile yepyeni bir görünüme imza atıyor. Düğün ve kutlamaların vazgeçilmez saç modeli arasında öncülüğünü koruyan abiye saç modelleri günlük kullanım tarzından uzak olarak uygulanmaktadır. Marjinalliği ön plana çıkararak kusursuzluğu hedef alan abiye saç modelleri salaş topuz, dağınık, örgü ve iri dalgalardan meydana gelmektedir. Sade ve şıklığı ön plana çıkararak uyumun adını sağlayan abiye saç modelleri farklı dizayna sahip toka ve taçlar aracılığı ile marjinal bir forma getirilebilir.

Abiye Saç Modelleri ve Örgü Modeli

Abiye saç modellerinde en çok tercih edilen modeller arasında yer alan topuz krepe uygulaması ile desteklenmektedir. Bu uygulamada saçlar dağınıkken krepe işlemi uygulamaya alınır. Daha sonra saçın en alt kısmından topuz yapılarak broş aparatları uygulamaya alınır. Spreyler aracılığı ile desteklenecek topuz uygulamasını farklı modellere sahip taçlar aracılığı ile destekleyebilirsiniz. Abiye saç modelleri arasında klasik formunu koruyan örgü modeli aracılığı ile de kusursuz bir görünüme sahip olabilirsiniz. Örgü modelini uyarlamak isteyen bayanlar bu işlemde postiş uygulaması ile daha hacimli görünen saçlar sahip olabilir. Örgü saç tipinde kafes modelini uygulayarak farklı bir görünüm elde edebilirsiniz. Kafes modelini renkli çiçekler aracılığı ile taçlandırabilirsiniz.

Eğer ince yüz hatlarına sahipseniz kesinlikle topuz saç modelini kullanmalısınız. Bu saç tipini perçem ya da kahkül detayı ile taçlandırabilirsiniz. Abiye saç modelleri aracılığı ile sizlerde en uygun modeli uygulamaya alarak harikalar yaratabilirsiniz.

 

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git