Acnegun Yüz Yıkama Jeli - saglikdas.com

Acnegun Yüz Yıkama Jeli

Acnegun Yüz Yıkama Jeli
20 Ağustos 2014 tarihinde eklendi, 4.640 kez okundu.

 Acnegun Yüz Yıkama Jelinin Özellikleri

Her insan cildine önem gösterir ve cildinde herhangi bir leke görmek istemez. Acnegun yüz yıkama jeli cildinizi mikroplardan arındırır ve leke oluşumunu önler. Peki, acnegun yüz yıkama jeli nasıl kullanılır? Yazımızdaki bilgileri okuyarak rahatlıkla cildinize uygulayabilirsiniz.

Acnegun Yüz Yıkama Jelinin Kullanımı

Yağlı bir cilt yapınız ya da sivilce oluşumuna müsait bir cilt yapınız var ise bunları önleyen bir jel sizlere sunulmuştur. Kirli ve ölü derinizi atar ve size yeni, parlak bir yüz verir. Cildinizin yağ dengesini korur. Bu sayede akne oluşumunu önler. İçeriğinde salisilik asit vardır. Bu salisilik asit hava alamayan derinin yani, tıkanmış gözeneklerin açılmasını, kirlerden arınmasını sağlamaktadır. Kullanımda önemli olan bir nokta ise aknenin bulunduğu her yere uygulanabilmesidir.

Kullanım Şekli: Kullanmadan önce ellerini kimyasal olmayan temizleyiciler ile temizlemelisiniz. Bu ürünü fazla kullanmanıza gerek yoktur. Fındık büyüklüğünde elinize alınız. Yıkadığınız ıslak cildinize jeli masaj yaparak uygulayınız. Kesinlikle göz teması kurmayınız.  Önemle vurgulamak gerekli ki yukarıya doğru dairesel hareketlerle uygulanması gereken bir üründür. Daha sonra cildinizi ılık suyla yıkayın ve yumuşak bir havluyla kurulayınız.

Acnegun Canlandırıcı Tonik

Bu ürünü Acnegun yüz yıkama jelinden sonra kullanmanız önerilir. Bir diğer öneri ise gece ve gündüz kreminizi sürmeden önce uygulanması gerektiğidir.  Bu tonik cildinizi temizleyerek canlandırır ve gözeneklerinizi küçültür. Gözeneklerinizi küçülttüğü için sivilce ve siyah nokta oluşumunu önlemektedir.

Tonik Kullanım Şekli: Öncelikle cildinizi jelle temizleyiniz. Daha sonra pamuk veya makyaj temizleme pamuğuna toniğinizi dökünüz ve cildinize sürünüz. Toniğinizin cildinizde kurumasını bekleyiniz ve daha sonra cilt kreminizi sürünüz. Düzenli kullanıldığı takdirde etkisini çok çabuk gösterecektir.

Acnegun Gece ve Gündüz Kremi

Bakımınızı tamamlayacağınız son nokta kremlerinizdir. Acnegun kremleri doğal olmakla birlikte cildinizi bebek gibi yapar. Zamanlarına dikkat edilmesi gereken kremler kesinlikle temiz yüze uygulanması gerekmektedir. Acnegun temizleme jeli, acnegun tonik kullanımından sonra krem kullanılırsa çok daha etkili olacaktır. Ürünleri kullanırken kesinlikle başka bir ürün kullanmayınız.

NOT: Kullandıktan sonra cildinizi tahriş ediyor ise kesinlikle kullanmayınız. İçindeki maddeye alerjiniz olabilir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git