Ağız Bakım Ürünleri - saglikdas.com

Ağız Bakım Ürünleri

Ağız Bakım Ürünleri
10 Ağustos 2014 tarihinde eklendi, 1.019 kez okundu.

En İyi Ağız Bakım Ürünleri 

Ağız, gerek bayan gerek erkek için, temizliği gösteren en önemli etkenlerden bir tanesidir. Bunun için ağzımıza gerekli olan bakımı yapmalı ve bu bakımı sürdürmeliyiz. Bu bakımı yapabilmemiz için, bir takımağız bakımürünlerine ihtiyacımız vardır. Bu ürünler diş ve diş etlerimiz için oldukça faydalıdırlar.

Sağlıklı ve güzel görünen dişlere sahip olmak istiyorsanız, gerekli olan ağız bakımürünlerini kullanmalısınız. Bu bakım ürünleri, dişlerinizi güzelleştirmenin yanında ağız kokunuzun da önüne geçer.

Sizler için bu bakım ürünlerinin neler olduğunu ve kullanmayı bilmeyenler için nasıl kullanılması gerektiğini araştırdık.

( Diş macunu )

Herkesin evinde mutlaka bulunan diş macunu, yemekten sonra ağızda kalan birikintilerin temizlenmesine yardım eder. Ayrıca çay, sigara içiminden kaynaklanan, lekelerin ve sararmaların giderilmesinde, büyük rol oynar.

( Diş fırçası )

Yine her evde olmazsa olmaz olan diş fırçası üzerinde yer alan kıllar sayesinde, içilen asitli içeceklerin ve yenilen besinlerin geride bıraktığı artıkları, yok eder. Diş fırçalarının bazı çeşitleri vardır. Ancak diş fırçası alırken kıllarının sert olmamasına ve orta sertlikte olmasına dikkat etmeliyiz. Aksi takdirde sert uçlu fırçalar, diş etlerinin kanamasına neden olur.

( Diş beyazlatıcılar )

Dişlerinizi bembeyaz ve parlak bir görünüme kavuşturmak istiyorsanız, mutlaka diş beyazlatıcıları kullanmanız gerekir. Diş beyazlatıcıları 20 – 30 arasında kullanırsanız dişleriniz inanılmaz bir şekilde beyazlayacak ve bu beyazlık kalıcı bir hale gelecektir.

( Ağız gargarası )

Bu ürünü kullanmanızın nedeni, ağzınızda oluşan ve ya oluşabilecek tartarların önüne geçmektir. Ayrıca bu ürün ile dişlerinizin sararması yok olur. Nefesinizin daha temiz kokmasına ve ferahlamanıza yardım eder. Diş fırçanızın ulaşamadığı yerlerde de etkili bir bakım sunar.

( Diş ipi )

Ağız bakım ürünlerinin içinde en sağlıklı ve en etkili bakım sunan, diş ipleridir. Diş fırçanızın ulaşamadığı küçük yerlere ulaşır ve artıkların giderilmesini sağlar.

( Ağız spreyi )

Ağız spreylerinin asıl görevi, nefesinizdeki kötü kokuyu gidermektir. Sabah ve akşam olmak üzere, günde 2 defa kullanırsanız, daha temiz ve ferah bir nefese sahip olursunuz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git