Ahmet Maranki Cilt Lekeleri - saglikdas.com

Ahmet Maranki Cilt Lekeleri

Ahmet Maranki Cilt Lekeleri
14 Temmuz 2014 tarihinde eklendi, 1.965 kez okundu.

Ahmet Maranki İle Cilt Lekeleri İçin Çözüm

Alternatif tıp dendiğinde ilk akla gelen uzmanlardan olan Prof. Dr. Ahmet Maranki’nin tariflerini duymayan yoktur. Vücudun birçok alanındaki hastalıklar tedavi etmek için sayısız tarifleri bulunan Ahmet Maranki’nin cilt üzerine yaptığı çalışmalar da son derece etkilidir. Her zaman doğal ürünlerin tercih edilmesi gerektiğini savunan ve doğanın zaten bize sağlığı ve güzelliği sunduğunu dolaylı olarak belirten Ahmet Maranki, cilt lekeleri konu başlığında da birçok tavsiye ile insanların bu problemine yardımcı olmaya çalışmıştır. Ahmet Maranki cilt lekeleri için en etkin maddelerin: aynısefa, avokado ve papatya olduğunu belirtmiştir. Avokado süper marketlerde rahatlıkla bulunabilir. Aynısefayı ve papatyayı da en yakın aktardan edinebilirsiniz.

Prof. Dr. Ahmet Maranki’nin televizyon programlarında ve kitaplarında belirttiği: sivilce izleri, yanık izleri, egzama yaraları ve bunun gibi cilt lekelerini iyileştirme adına yapılan tarifler son derece kolay ve ekonomik tariflerdir.

  • Ahmet Maranki, Cilt Lekeleri için Avokado Yağı Tarifi: Egzama, kaşıntı, tahriş gibi olumsuz etkilere karşı avokado yağı son derece etkilidir. İçeriğinde bulunan, yağda eriyenler grubuna dahil A,D,E vitaminleri sayesinde cildiniz derinlemesine beslenir ve egzama gibi sorunlar ortadan kalkar. Cilt lekelerinin yavaşça yok olmasında da avokado yağı oldukça etkilidir.
  • Ahmet Maranki’den Cilt Lekeleri İçin Papatya Kürü: Antiseptik özelliği olan papatya, hem içilerek hem de cilde sürülerek etkili bir tedavi sağlanabilir. Cilt lekeleri oluşumunda ve cildin temizlenmesinde oldukça etkilidir.
  • Ahmet Maranki Cilt Lekeleri İçin Aynısefa Çiçeği: Cildin onarım sürecini kısa tutan ve iltihaplar üzerinde oldukça etkili olan bir bitkidir. Cilt temizliği için de idealdir.
  • Ahmet Maranki Cilt Lekeleri İçin Aloe Vera Kullanımı: Aloe Vera’nın mucizevi özelliklerini duymayanınız kalmamıştır. Vücudun her alanında eşsiz yararlar sağlayan bu bitki, cilt bakımı ve onarımı için de idealdir. Ciltte oluşan izlerin hızlı bir şekilde kaybolmasında yardımcıdır. Oldukça şifalı bir bitki olan Aloe Vera’yı cilt lekeleri gidermede kullanma yöntemi de oldukça basittir. Yapılacak tek şey bitkinin yapraklarını kırarak içinden çıkan sıvı özü, cilt yaralarına ve lekelerine sürmek olacaktır.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git