Ahmet Maranki Saç Beyazlamasına Çözüm - saglikdas.com

Ahmet Maranki Saç Beyazlamasına Çözüm

Ahmet Maranki Saç Beyazlamasına Çözüm
13 Temmuz 2014 tarihinde eklendi, 4.780 kez okundu.

Ahmet Maranki Saç Beyazlamasına Çözüm Yöntemleri

Ahmet maranki hem uzman doktor, hem de bitkiler konusunda oldukça bilgi sahibi olan bir doktordur. Hazırladığı kür sayesinde, saçlarınızdaki kötü görünüme neden olan beyaz saçlardan kurtulabilirsiniz.

Bayanların ve erkeklerin ortak problemi olan saç beyazları, moralinizi oldukça bozmaktadır. Bu sorundan şikayetçi olan kişiler Ahmet maranki saç beyazlamasına çözüm kürü uygulayarak, saçlarındaki beyazlıklarının eski rengine dönmesini sağlayabilirler. Ahmet maranki’nin tavsiye ettiği bu yöntem, saç beyazlamalarını gidermenin yanında, aynı zamanda saçlarınızı da besleyecektir.

Bu kürü evinizde hazırlamak için gerekli olan malzemeler şu şekildedir:

  • 250 ml su ( yaklaşık olarak 1 su bardağı )
  • 2 – 3 tane yeşil ceviz kabuğu

Saç beyazlarınızı yok edecek kürü hazırlamak için gerekli olan malzemeler, sadece bu kadardır. Ahmet maranki nin her derde deva olduğunu söylediği cevizi, bu küründe de bulundurmuştur. Ceviz vücudumuz için çok gerekli olduğu kadar, saçlarımız için de önemli bir şifa kaynağıdır.

Ahmet maranki saç beyazlamasına çözüm yöntemini, saçlarınıza hazır hale getirmek için, taze olan bir cevizin yeşil renkte dış kabuklarınızı soyunuz. Bu işlemi tamamladıktan sonra 250 ml ( yaklaşık olarak 1 su bardağı su ) suyu kaynatınız. Kaynarken cevizin dışından soyduğunuz yeşil kabukları da içine ilave ediniz. Aradan yarım saat geçtikten sonra, süzgeç yardımıyla suyu süzün ve bu çıkan su ile saçlarınızı her gün aksatmadan yıkayınız. Yalnız her gün yeni bir kür hazırlamanız tavsiye edilir. Hazırladığınız kür ile 21 gün boyunca saçlarınızı yıkayınız. 21 gün sonunda saçlarınızdaki beyazlıklar, eski rengine kavuşmaya başlayacaktır.

Ahmet maranki nin verdiği bu kürü, aksatmadan yaptığınızda gözle görülür sonuçlar elde edeceksiniz. Gün geçtikçe saçlarınızdaki beyazlıklar yok olacak. Hayalinizdeki saçlara kavuşacaksınız. Yapacağınız bu kürü sevdiklerinize de tavsiye etmeyi ihmal etmeyiniz. Bu kür sayesinde hem siz, hem de sevdikleriniz beyaz sız ve sağlıklı saçlara sahip olacaksınız. İçeriğinde yer alan ceviz sayesinde ise, saçlarınız beslenecek daha sağlıklı bir görünüme kavuşacaktır.

Bu kürü yukarıda da belirttiğimiz gibi her gün yenisini yaparak uygulamalısınız. Çokça yapıp 4 – 5 gün kullanmamalısınız.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git