Ahmet Maranki Saç Dökülmesi Kürü - saglikdas.com

Ahmet Maranki Saç Dökülmesi Kürü

Ahmet Maranki Saç Dökülmesi Kürü
13 Temmuz 2014 tarihinde eklendi, 1.814 kez okundu.

Ahmet Maranki Saç Dökülmesi Kürü Yapılışı

Saç dökülmesi bayanların en çok sorun yaşadığı durumlardan bir tanesidir. Bunun önüne geçmek için, Ahmet maranki saç dökülmesi kürü uygulamalısınız. Bu kür sayesinde saçlarınız dökülmeyecek, aynı zamanda da beslenecektir.

Ahmet maranki saç dökülmesikürünü, kendisi de uygulamakta ve herkese tavsiye etmektedir. Bu kürün içeriğinde 11 farklı yağ bulunmaktadır. Bu yağlar saç dökülmelerine engel olmakla birlikte, saçları besleyerek daha sağlıklı görünmelerine yardımcı olmaktadır.

Ahmet marankinin hazırladığı bu kürü kendinizde uygulamak için gerekli olan malzemeler şu şekildedir:

  • 5 gr badem yağı
  • 5 gr zeytinyağı
  • 5 gr biberiye yağı
  • 5 gr havuç yağı
  • 5 gr ısırgan yağı
  • 5 gr sarımsak yağı
  • 5 gr çam yağı

Kürü hazırlamak için eşit miktarlardaki yağları cam bir kasede karıştırın. Ardından hazırlamış olduğunuz karışımı püskürtmeli bir şişeye aktarın. Bu yağı kullanmaya başladığınız ilk hafta her akşam saçlarınıza masaj yaparak hazırladığınız karışımı güzelce yedirin ve saçlarınızı streç filme sarın. Bu işlemleri yaptıktan sonra sabaha kadar bekletin. Sabah olduğunda saçlarınızı şampuan kullanmadan doğal bir sabun yardımıyla yıkayın. Saçlarınızı doğal sabun ile sabunladıktan sonra durulama suyunuza üzüm sirkesi ilave edin. ( 1 lt su = 2 yemek kaşığı üzüm sirkesi ) saçlarınızı bu su ile iyice durulayın.

Bu kürü 3 hafta kullanmalısınız. Ancak haftalar değiştikçe kürü saçlarınıza uygulama şekliniz de değişecektir. İlk haftada hazırladığınız kürü her akşam saçlarınıza sürün. 2. Hafta 2 günde bir olmak üzere hazırlamış olduğunuz kürü saçlarınıza uygulayınız. 3. Hafta ise 3 günde bir olarak kürü saçlarınıza uygulayınız.

Bu kürü saçlarınıza uyguladığınız ilk 3 hafta, saç derinizde var olan ölü saç telleriniz dökülecektir. Ancak 3 haftanın sonunda tekrar gür ve sağlıklı saçların çıkmasını sağlayacaktır. 4. Haftaya girdiğinizde bu kürü haftada 1 kez uygulamalısınız. Saç dökülmeniz azaldığında ve sağlıklı saçlara sahip olduğunuzda, bu kürü 2 haftada 1 kez kullanmayı ihmal etmemelisiniz. Bu sayede hayalinizdeki gür ve sağlıklı saçlara kavuşabilir, saç dökülmelerinden sağlıklı bir şekilde kurtulabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git