Alındaki Kırışıklıklar İçin Maske - saglikdas.com

Alındaki Kırışıklıklar İçin Maske

Alındaki Kırışıklıklar İçin Maske
21 Ağustos 2014 tarihinde eklendi, 2.012 kez okundu.

Alındaki Kırışıklıklar İçin Maske?

Alındaki kırışıklıklar için maske yapımını en pratik ve profesyonel yöntemler aracılığı ile çözüme kavuşturabilirsiniz. Bayanların son dönemlerde en büyük problemleri arasında yer alan kırışıklık problemi artık son buluyor. Bu zaman zarfına kadar kullandığınız kozmetik ürünlerin içerisinde yer alan kimyasallar madde kırışıklık sorununu da beraberinde getirmektedir. Yaklaşık 25 yaşında kendini göstermeye başlayan kırışıklık sorunu ilerleyen zaman zarfında alında belirgin çizgilerin oluşmasını sebep olmaktadır. Oluşan bu problem ergenlik döneminde kendini göstermeye başlamaktadır. Aknelerin sıkılması sonucunda meydana gelen kırışıklıklar sonraki zamanlar ilerleme göstermektedir.

Alında oluşum gösteren kırışıklar kozmetik devleri aracılığı ile daha da belirgin hale gelmektedir. Tüm kimyasal maddeleri ardınızda bırakarak kendi yöntemleriniz aracılığı ile kırışıklık problemi için mükemmel bir maske hazırlayabilirsiniz. Minik değişimleri dile getirecek bu harika alındaki kırışıklıklar için maske yapımı için kolları sıvayın ve kusursuzluğu yakalayın.

Alındaki kırışıklıklar için maske yapımı:

  • Jojoba yağı (1 çay kaşığı)
  • Pirinç (1 yemek kaşığı)
  • Bal (2 çay kaşığı )
  • 1 bardak elma suyu
  • 1 bardak su

Alındaki Kırışıklıklar İçin Maske ve Süper Faydası

Mükemmel maske yapımı için öncelikle şişmesi için bir yemek kaşığı pirinci suya ekleyerek pişirelim. Bu işlem sonrasında hazırladığınız pirinç karışımına 1 çay kaşığı jojoba yağı ekleyelim. Ardından 1 bardak elma suyu ve 2 çay kaşığı balı da ilave ederek hazırlanılan karışımı harmanlayalım. Elde ettiğiniz karışımı cam bir kavanozda ağzı kapalı bir şekilde saklayarak kullanıma hazır hale getirebilirsiniz. Anında etki yapan mucizevî maskeyi 3 günde 1 uygulamaya alabilirsiniz. Uygulamaya alacağınız bu maskeyi yaklaşık 30 dakika cildinizde bekleterek ılık su aracılığı ile yıkayabilirsiniz. Bu işlem sonrasında cildinizi süt ya da doğal maden suyu aracılığı ile tonik yapabilirsiniz. Cildinizi sıkılaştırarak canlı ve parlak görünmesini sağlayan bu maske aynı zamanda sahip olduğu vitaminler aracılığı cildin sağlıklı olmasını sağlamaktadır. Kısa zaman zarfını hedef alarak kusursuzluğu hedef alan bu maske için kolları sıvayın ve harikalar yaratın. Cildi gerginleştiren alındaki kırışıklıklar için maske yapımı ile sizlerde kusursuz bir görüme sahip olabilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git