Allık Nasıl Sürülür - saglikdas.com

Allık Nasıl Sürülür

Allık Nasıl Sürülür
21 Ağustos 2014 tarihinde eklendi, 1.264 kez okundu.

Allık Nasıl Sürülür?

Kusursuz makyaj adımında gerçekleştireceğiniz allık işlemi aracılığı marjinal bir görünüme sahip olabilirsiniz. Allık nasıl sürülür sorusunun cevabını sizlere vereceğimiz tüyolar aracılığı ile çözüme kavuşturabilirsiniz. Özel teknikler aracılığı ile işleme alacağınız allık sürme işleminin birden fazla yöntemi bulunmaktadır. Farklı teknikler aracılığı ile uygulayacağınız allık sürme uygulamasında eğer geniş bir yüz hatlarına sahipseniz uygulamaya alacağınız allık işlemini elmacık kemiklerinin üst kısmına uygulamalısınız. Kısa zaman zarfı içinde çözüme kavuşturacağınız allık sürme işleminde her yüz tipine farklı teknikler kullanılmaktadır.

Allık Nasıl Sürülür ve Nasıl Şekil Alır

Yuvarlak yüz şekli için;

Eğer yuvarlak bir yüz tipine sahipseniz uygulamaya alacağınız allık sürme tekniği elmacık kemiklerinin üst kısmına uygulanmalıdır. Uygulamaya alacağınız allık yöntemi aracılığı ile yüz hatlarınızın ince ve daha belirgin olmasını sağlayabilirsiniz. Allık uygulamasında C harfi yaparak işleminizi gerçekleştirin. Allık sürerken saç kısımların doğru uzanarak makyajınızı bütünleştirmelisiniz. Makyaj işleminizde çene kısmınıza da hafif allık uygulaması yapabilirsiniz. İşleme alacağınız bu uygulamalar aracılığı ile yüz hatlarınızı ince ve uzun gösterebilirsiniz.

Uzun yüz şekli için;

Eğer uzun yüz tipine sahipseniz allık sürme işlemi sadece yanaklarınızın üst kısmında gerçekleştirilmelidir. Yumuşak hareketler aracılığı ile dengede tutacağınız allık uygulamasında makyaj boyutunun keskin adımlara sahip olmaması gerekmektedir. Eğer uzun yüz tipine sahipseniz bu tür işlemleri gözden geçirerek kusursuzluğu yakalayabilirsiniz.

Oval yüz şekli için;

Eğer oval yüz tipine sahipseniz elmacık kemikleriniz ön planda demektir. Oval yüz tipine sahip kişilerde allık sürme işlemi kemiklere ve şakaklara doğru gerçekleştirilmelidir. Elmacık kemiklerini ön plana çıkarak kusursuzluğu yakalayacağınız bu makyaj adımını sıkılaştırılmış pudra aracılığı ile destekleyebilirsiniz.

Köşeli allık nasıl sorusuna sizlere vereceğimiz tüyolar aracılığı ile yanıt bulabilirsiniz. Bayanların zorlandıkları noktalar arasında yer alan köşeli allık nasıl sürülür işleminde farklı bir yöntem izleyebilirsiniz. Bu işlem sonrasında yüzünüz sert bir ifade alacaktır. Bu uygulama için allık elmacık kemiğinin üst kısmına sürülür. Yuvarlak sürüş tekniği ile uygulamaya alacağınız köşeli allık uygulaması ile sert görünüşünüze son verebilirsiniz. Sizlerde aldığınız tüyolar aracılığı ile kısa zamanda kusursuz bir görünümü elde edebilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git