Anarhan Nadirova Leke Giderici Maske - saglikdas.com

Anarhan Nadirova Leke Giderici Maske

Anarhan Nadirova Leke Giderici Maske
22 Ağustos 2014 tarihinde eklendi, 1.493 kez okundu.

Anarhan Nadirova Leke Giderici Maske?

Anarhan Nadirova tanımayanlar için Tibet’ in Ihasa kentinde doğal tıbbi uzmanlık alanında eğitim almış olan ve Kazakistan Enstitüsünün Bişkek’ teki merkezinde doğu tıbbi bölüm başkanı olarak çalışmış bir kişidir. Tüm deneyimlerini bilgileriyle harmanlayarak 2000 senesinde ‘’ Tabiat: Derdin Devası ‘’ adlı kitabını okuyucularıyla buluşturdu.

Bu yazımızda sizlerle Anarhan Nadirova leke giderici maske tarifini paylaşıyoruz. Bu maske cilt lekelerini gidererek cildi beyazlatacak bu sayede cildinizin renk tonu dengelenip daha temiz bir görüntü elde edeceksiniz.

Anarhan Nadirova Leke Giderici Maske ve Çeşitleri

 Leke Giderici Maske

  • Limon ( 1 adet ezilmiş şekilde kullanılacak )
  • Yumurta sarısı ( 1 adet kullanılacak )
  • İtburnu yağı ( 1 çay kaşığı kullanılacak )
  • Süt tozu ( 1 çay kaşığı kullanılacak )
  • Kestane ( 1 yemek kaşığı rendelenmiş şeklide kullanılacak )
  • Su ( 1 çay bardağı kullanılacak )

Hazırlama ve Uygulama: 1 çay bardağı suyu cezveye koyarak kaynatın. Süt tozunu kaynamış suya ekleyin ve içerisinde eritin. Kalan malzemeleri de cezveye ekleyip tahta kaşık ile karıştırın.

Elde ettiğiniz Anarhan Nadirova leke giderici maskeyi yüzünüze uygulayın ve yarım saat etki etmesi için bekleyin. Yarım saat beklettikten sonra yüzünüzü ılık su ile temizleyin ve kağıt havlu ile kurulayın. Bu maskeyi cildinize 3 ay boyunca haftada 1 kere düzenli olarak uygularsanız lekelerinizden eser kalmadığını göreceksiniz.

Cildi Beyazlatan Maske

  • Havuç ( 2 adet kullanılacak )
  • Yumurta sarısı ( 1 adet kullanılacak )
  • Mısır yağı ( 1 yemek kaşığı kullanılacak )

Hazırlama ve Uygulama: Havuçları rendeleyin ve cam bir kaba alın. Üzerine yumurta sarısı ve mısır yağını ilave ederek tahta kaşık yardımı ile karıştırın. Hazırladığınız karışımı 15 dakika kadar yüzünüzde beklettikten sonra yüzünüzü soğuğa yakın suyla yıkayın ve kağıt havlu ile kurulayın. Her maske uygulaması sonrasında cildinize nemlendirici kreminizi uygulamanız tavsiye edilir.

Haftada 1 kez yapabileceğiniz bu maske cilt renk tonunuzu açarak cildinizin beyazlamasına yardım edecek ve bu sayede daha ferah ve temiz bir görünüm elde etmenizi sağlayacak.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git