Anti Aging El Maskesi - saglikdas.com

Anti Aging El Maskesi

Anti Aging El Maskesi
21 Temmuz 2014 tarihinde eklendi, 1.196 kez okundu.

Anti Aging El Maskesi Yapılışı

Belli bir yaştan sonra eller yaşlanmanın belirtilerini göstermeye başlar ve kırışık bir görünüm oluşur. Kırışıklıkların üzerine bir de kahverengi lekeler oluşmaya başladığında oldukça rahatsız edici bir durum ortaya çıkar. Yüze yapılan kırışıklık maskeleri olduğu gibi el için özel tasarlanmış özel maskeler de mevcuttur.

Filargo el maskesi ellerdeki kırışıklıkların ve lekelerin azalmasında yardımcı olur. Ellerdeki yaşlanmayı durdurmayı amaçlayan bu maske yaşlılığa bağlı oluşan tüm problemleri ortadan kaldırır. Filargo el maskesi bir anti aging el maskesi özelliğinde olup tırnaklara da bakım yapar.

Anti Aging El Maskesi Faydaları

Filargo anti aging el maskesi dolgunlaştırıcı etkisiyle ellerdeki kırışıklıkların kapanmasını sağlar, ellere pürüzsüz bir görünüm kazandırır. Yaşlandıkça ellerin üstünde oluşan kahverengi lekelerin önüne geçer. Tırnaklara yapılan bakım sayesinde güçsüzleşen tırnakları onarır.

Filargo el maskesi haftada 3 kez olmak üzere 30 dakika kadar ellere uygulanır. Düzenli kullanımın sonunda 1 ay gibi kısa bir sürede ellere doğal bir yumuşaklık ve pürüzsüzlük verir. Kırışıklıkları ve lekeleri ciddi oranda azaltır.

1 kutunun içerisinde 15 kez uygulanabilecek kürler mevcuttur. Fiyatı 139 TL’ dir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git