Anti Aging İçecek Tarifi - saglikdas.com

Anti Aging İçecek Tarifi

Anti Aging İçecek Tarifi
15 Ağustos 2014 tarihinde eklendi, 1.326 kez okundu.

Anti Aging İçecek Tarifi ve Faydaları

Pervin Bulgak’ın püf noktaları ile hazırlanmış mükemmel anti aging içecek tarifi aracılığı ile büyük problemler arasında yer alan yaşlanma sorunu kısa zaman zarfı içinde çözüme kavuşturabilirsiniz. Tüm kozmetik devlerini geride bırakarak organik ürün kullanımı destekleyen müthiş anti aging içecek tarifi sayesinde güzellik sırrını açığa kavuşturabilirsiniz. Evde kendi yöntemleriniz aracılığı ile hazırlayacağınız anti aging içecek tarifi yaşlanma problemini yavaşlatarak kişinin genç kalmasını sağlamaktadır. Cilt yapısının sağlıklı görünmesi adına uygulanan bu içecek canlı ve parlak görünmeniz adına biçilmiş bir kaftan olacaktır. Sizlerde dillere destan olmuş anti aging içecek tarifi ile yaşlanma sorunu geride bırakabilirsiniz.

Anti Aging İçecek Tarifi İçin Gerekli Malzemeler:

  • 2 adet enginar
  • 4 su bardağı alkali su
  • 1 su bardağı havuç suyu
  • 1 su bardağı domates suyu

Önerilen malzemeleri geniş bir kaba ekleyerek 4 su bardağı aracılığı ile kaynatın. Kaynatma sırasında kullanılan su alkali aracılığı ile gerçekleştirilmelidir. Alkali suyu da evde kendi yöntemleriniz ile hazırlayabilirsiniz. 1 litre suyun içine bir kaşık karbonat ekleyerek alkali su yapımını gerçekleştirebilirsiniz. Bu işlem sonrasında 10 dakika kaynatma işlemini gerçekleştirerek tüm malzemeleri alkali suyun içerisinde demlendirin. Hazırladığınız karışımı süzgeç yardımı aracılığı ile süzerek cam bir şişede muhafaza edin. Hazırladığınız mükemmel anti aging içeceğini her gün bir bardak tüketebilirsiniz. 10 gün sonrasında etkisini gösteren anti aging içeceği ciltteki kırışıklık problemi ile savaşarak cildin zinde kalmasını sağlamaktadır.Kısaca bu yöntemlere pratik cilt bakımı yöntemleri diyebiliriz.

Yaşlanma problemine karşı kullanacağınız efsane anti aging içeceği sahip olduğu protein ve vitaminler aracılığı ile cildin yenileyerek gençleşmesini sağlamaktadır.  Anti aging içeceğinin içerisinde yer alan domates suyu ciltte yenilenme sürecin başlamasını destekleyerek ölü hücrelerin atılımını giderir. Tüm kozmetik ürünleri geride bırakarak harikalar yaratan bu içecek alkali su sayesinde zayıflama sürecini de yardımcı olmaktadır. Kendi yöntemlerini aracılığı ile hazırlayacağınız karbonatlı alkali su metabolizmayı hızlandırarak yağ yakım işleminin gerçekleşmesini sağlamaktadır.  Sizlerde evde kendi yöntemleriniz aracılığı ile hazırlayacağınız anti aging içecek tarifi aracılığı ile kısa zaman zarfı içinde gözle görülür fark elde edebilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git