Anti Aging Kremler - saglikdas.com

Anti Aging Kremler

Anti Aging Kremler
22 Ağustos 2014 tarihinde eklendi, 1.370 kez okundu.

Anti Aging Kremler ve Etkileri

 Anti aging kremler, adından da anlaşılacağı üzere yaşlanmaya karşı etkili kremlerdir. Yaşlanma sonucunda ciltte çeşitli sorunlar baş göstermeye başlar. Vücudun çeşitli bölgelerinde oluşan kırışıklıklar, sarkmalar, yaşlılık lekeleri, çizgiler, renk kaybı vb. sorunlar, bunlardan bazılarıdır. Yaşlanmanın psikolojik etkisinin üzerine bir de cilt sorunları eklenince, insanın psikolojisi durumdan kötü etkilenir. Ancak günümüzde her yaşta genç ve diri görünmenin birçok yolu vardır. Cilt uzmanı firmalar, tüm bu sorunlar için çeşit çeşit anti aging kremler üretmektedir. Size düşen, bu firmaların ve ürünlerin kaliteli olanlarını seçmek ve uygulamaktır.

Anti Aging Kremler ve Çeşitleri

Dilerseniz doğru bir tercih yapmanız adına kaliteli ürünlerden birkaçını burada sıralayalım:

Phermaozon Anti- Aging Krem: Kaliteli cilt bakım ürünleri üreten firmalar, her geçen gün farklı bir ürünle karşımıza çıkmaya devam ediyor. Phermaozon anti aging krem de yaşlılık etkilerini minimize eden yeni ürünlerden biridir. İçeriğinde bulunan amino asitler ve pepditler sayesinde, cildin yaşlanma etkilerinin hızla tamirini sağlıyor ve genç bir görünüme kavuşmanıza vesile oluyor. Phermaozon, cildin elastikiyetini kaybederek sarkmasını önlemek için de antioksidan ve betakaroten içeren A ve E vitaminleriyle desteklenmektedir. Ürünün raf ve internet satış fiyatı 200 tl olup, düzenli kullanıldığında oldukça başarılı sonuçlar vermektedir.

Peptique 4 Peptibe Anti-Aging Krem: Peptique 4 Peptibe’nin muadillerinden en önemli farkı, tamamen doğal içerikli olmasıdır. Bitkisel ürünler ile hazırlanan krem, yaşlanma etkileriyle mücadele için A vitamini içermektedir. Ayrıca botoks ve peeling içermesi de yaşlılık etkilerine karşı hızla mücadeleye girişmesini sağlıyor. Ürünün raf fiyatı 184,50 tl olup, etkisi oldukça kalıcıdır.

Gloria Anti-Aging Krem: Gloria, dünya kozmetik ve cilt bakım sektörünün en önemli firmaları arasında boy göstermektedir. Ürünleri dünya çapında da, ülkemizde de milyonlarca satmaktadır. Cilt bakım ürünleri, belirli bir deneyimden sonra hak ettiği yere gelebilmektedir. Gloria’nın da geldiği yeri hak ettiğine en ufak bir şüphemiz yoktur. Ciltte elastikiyet kaybının en önemli gidericisi olan A ve E vitaminleri, Gloria anti aging kremlerde de bulunmaktadır. Cildin genç ve sıkı görünmesini sağlayan vitamin ve minerallerle desteklenen Gloria anti aging kremin piyasa satış fiyatı, 150 ila 300 tl arasında değişkenlik göstermektedir.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git