Arınma Çorbası - saglikdas.com

Arınma Çorbası

Arınma Çorbası
9 Temmuz 2014 tarihinde eklendi, 1.174 kez okundu.

Arınma Çorbası Nedir?

Bu çorba sayesinde vücudunuzda olabilecek ödem, zehir ve toksin, gibi zararlı olan maddelerden arınacaksanız. Vücudunuzda olan bu zararlı maddeler, sağlığınızı da olumsuz yönde etkiler. Bu çorbayı Şeyda coşkun sizler için hazırladı.

Şeyda coşkunun hazırlamış olduğu bu arınma çorbası aynı zamanda zayıflamanıza da yardımcı olacaktır. Vücudunuzda birikmiş olan toksinleri atmak için de olanak sunacaktır. Vücudunuzda biriken toksin ve ödemler size kilo aldırmanın yanında, yorgun ve halsiz görünmenize de sebebiyet verir.

Bunların yanında bir de kendinizi bu şekilde görmek moral açısından alçalmanıza da neden olur.  Fakat bu çorba sayesinde bütün bu sorunlar ortadan kalkacak. Kendinizi daha iyi hissetmenize yardımcı olacaktır. Bu çorba sayesinde kıştan kalan tüm dert ve sıkıntılarınızdan kurtulacaksınız.

İşte Bu Mucizeler Yaratan Çorba İçin Gerekli Olan Malzemeler

  • Yarım demet taze soğan ya da maydanoz
  • Yeteri kadar su
  • Yarım demet ıspanak ya da semiz otu
  • 3 çiçek brokoli (brokolilerin taze olmasına özen gösteriniz.)

Brokoli, semizotu ve taze soğanı orta boy bir tencereye koyun. Ardından malzemelerin haşlanmasını bekleyin. Sebzeler haşlandıktan sonra sebzeleri blendırda ezerek, çorba kıvamına getirin. Eğer sebzeniz çorba kıvamında olmadıysa üzerine yeteri kadar su ilave edin ve daha sonra tekrar karıştırmaya başlayın. Bu karışımı ocakta her 2 dakikada bir tekrar tekrar karıştırın. Bütün bu işlemleri tamamladıktan sonra mucizeler yaratan arınma çorbası hazır olacak.Çorbayı yapmak işte bu kadar kolaydır.

Siz de bu malzemeleri edinin ve hemen kendinize arınma çorbası yapın. Hem kendiniz için. Hem de tüm sevdiklerinize içirin. Ayrıca bu çorbayı gün içinde her acıktığınızda içebilirsiniz. Bu sebze çorbası içerisindeki besinlerden dolayı çok faydalı bir çorba çeşididir.

Bu çorba sayesinde vücudunuzda bulunan tüm ödem, toksin ve zehir, gibi zararlı maddelerden arınmış olacaksınız.  Bunu yaparken hiçbir şekilde kilo almayacaksınız. Aksine bu çorbayı diyet listenize bile ekleyebilirsiniz. İçerisinde bulunan yararlı sebzeler sayesinde vücudunuz için gerekli olan 1 günlük ihtiyaçları da karşılamış olur. Aynı zamanda da sağlıklı bir şekilde beslenmiş olursunuz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git