Aslan Burcu - saglikdas.com

Aslan Burcu

Aslan Burcu
26 Ağustos 2014 tarihinde eklendi, 1.042 kez okundu.

Aslan Burcu Özellikleri

Gezegeni: Güneş

Elementi: Pozitif, Ateş

Yeteneği: Sabit

Uğurlu Günü: Pazar

Hedefi: Çok şey elde etmek

Uğurlu Taşı: Sarı pırlanta ve sarı safir

Çiçekleri: Orkide ve Kırmızı Gül

Renkleri: Sarı ve sarı renginin tonları

Müziği: Ritmi yüksek parçalar

Kokuları: Gül, Portakal Çiçeği ve Misk

Hastalıkları: Dolaşım rahatsızlıkları ve  kalp hastalıklarıdır.

Uyumlu Olduğu Burçlar: Yay ve Koç

Meslekleri: Doktorluk, Askerlik, Kimyagerlik, Güzellik uzmanı

Olumsuz Özellikleri: Sabit fikirlilik, Tutucu, Egoist, Kibirli

Olumlu Özellikleri: Hevesli, Yaratıcı, İleri görüşlü

Aslan Burcu ve Yaratıcılığı

Aslan burcunun hayattaki amacı, öz güvenli bir şekilde, kendine ait bir tarzla kendini bu dünyaya kabul ettirmektir. Onun istediği temkinlilik değil sadece güven duygusudur. İdeali daima mutlu olmaktır. Kısaca hayattaki tek hedefi neşedir.

Aslan burcu için mutluluk hiçbir zaman kendiliğinden oluşmaz. Aslan bu mutluluğu kendi elde etmeyi ister. Kendini ifade etme riskine girdiği zaman kendini daha güvenli ve daha iyi hisseder.Aslan için yaratıcılık daima ön plandadır.

Aşk Hayatı

Bir Aslanı kazanmak, onun iyi olduğu yönlerini yine ona anlatmaktan geçer. Gururunun altında çabuk etkilenebilen bir özelliği vardır.İlk buluşmada onun güvenini kazanmak için her şeyin mükemmel olmasına dikkat edin. Çünkü Aslanlar genelde en iyiye ait olduklarını düşünürler ve çabuk mutlu olmazlar.Bir Aslan heyecanlı bir ilişki için ideal bir eştir. Sadakate son derece önem verir ve kıskançtır.

Maddi Durum

Gösterişi ve lüksü seven Aslan para biriktiremez. İhtiyacı olanlara yardım eder fakat kendi muhtaç olmak istemez. Kendisiyle birlikte olan insanların daima iyiye layık olduğunu düşünür ve maddi imkânı bozulsa bile kimseye belli etmez.Aslan için kariyer çok önemlidir. Statüsünü yükseltmek için girdiği işte en iyisi olmaya çalışırlar.

Sağlık Durumu

Omurga, sırt ve kalbi yönetir. Aslanlarda daha çok kalp yetmezliği gibi kalp rahatsızlıkları görülür.Sporla ilgilendikleri için fiziksel yapıları genelde iyi olur.Hastalıklarının uzamasından rahatsız olurlar. Hemen iyileşip işlerinin başına dönmek isterler. Fakat yine de hasta oldukları zaman durumu acıklı bir hale getirip bütün ilgiyi üzerlerinde toplamak isterler.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git