At Kuyruğu Şampuanı - saglikdas.com

At Kuyruğu Şampuanı

At Kuyruğu Şampuanı
15 Ağustos 2014 tarihinde eklendi, 2.379 kez okundu.

At Kuyruğu Şampuanı ve Faydaları

At kuyruğu şampuanı ince telli, cansız saç yapısına sahip bayanların ihtiyacı olan şey. At kuyruğu şampuanı saç tellerini kalınlaştırıyor ve kopmaların, dökülmelerin önüne geçiyor. Saçlarınıza sağlık, canlılık ve ışıltı kazandırıyor.

Dünya kadınlarının bir numaralı tercihi olan at kuyruğu şampuanı ülkemizde de bayanların ilk tercihi olmaya aday.

At Kuyruğu Şampuanı Faydaları

At kuyruğu şampuanı Amerika’da at bakıcılarının atların kuyruklarını daha parlak, bakımlı göstermek için kullandıkları formülden yola çıkarak keşfedilmiştir. Bu formül atların kuyruklarında ki tüylere bakım yaparak kopmaları, dökülmeleri engellemiştir.

Saç köklerini besleyen ve saça canlılık veren, saç tellerini kalınlaştırarak kopmaları engelleyen at kuyruğu şampuanı içerik olarak tamamen doğaldır. Bu da tercih edilmesinin nedenlerindendir. Türkiye bitki ve doğal ürünler yönünden zengin bir yapıya sahip olduğu için at kuyruğu şampuanı içeriğine saça doğal yönden bakım yapan, saçı besleyen ürünler eklenerek zenginleştirilmiştir.

Türkiye de Revox at kuyruğu şampuanını keşfeden, Türkiye’ye getiren firmadır. Revox şirketi yaptığı araştırmalar sonucunda içerik yönünden ülkemizde at kuyruğu şampuanı üretimini daha doğal yollardan yapılabileceğini görmüşlerdir. Bu yönden diğer ülkelere kıyasla ülkemizde ki at kuyruğu şampuanları daha kalitelidir.

Revox, at kuyruğu şampuanını ülkemizde üretmeye başlamış ve içeriğine birkaç bitki ekleyerek daha sağlıklı, daha kaliteli hale getirmiştir.

At kuyruğu şampuanı satış fiyatı 69 TL dir. At kuyruğu şampuanını kullanmaya başladığınızda saçınızda ki kalınlaşmayı bu sayede koparak dökülmelerin azalığını, parlaklığı gözlemleyeceksiniz. www.saglikdas.com u takip ederek bu tarz bilgileri öğrenebilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git