Avon Mega Effects Mascara - saglikdas.com

Avon Mega Effects Mascara

Avon Mega Effects Mascara
16 Ağustos 2014 tarihinde eklendi, 1.127 kez okundu.

Avon Mega Effects Mascara ve Özellikleri

Yenilikçi ürünleriyle adından söz ettiren Avon, yeni bir ürünle daha tanışmamızı sağlıyor. Bildiğiniz maskara sürme yöntemlerinden çok farklı bir yönteme sahip olan Avon Mega EffectsMascara, fırça yardımıyla sürülüyor. Pek çok kadının ilgisini çeken bu yeni maskara ile kadınlar çok daha etkileyici bakışlara sahip oluyor. İşte Avon Mega Effects Mascara özellikleri:

Öncelikle bu yeni maskara iki farklı şekilden oluşuyor, bu farklılık kirpiklerin kökten uca kadar uzamasını ve kıvrılmasını sağlıyor. Bir maskaradan isteyebileceğiniz her şeyi size sunan bu ürün yardımıyla uzun ve kıvrık kirpiklere kavuşabilir, etkileyici bakışlara sahip olabilirsiniz.

Piyasaya sürülmeden önce altı yıl boyunca üzerinde çalışılan bu ürünü iki bin kadın denedi ve olumlu puan verdi. Kirpik uzatma ve kıvırmada etkisinin yüksek olduğu çeşitli çalışmalarla kanıtlanmış durumda.

Maskaranın en büyük özelliklerinden biri on iki farklı açıya sahip olmasıdır. Bu farklı açılar sayesinde sürülmesi çok kolaylaşır ve istediğiniz açıdan istediğiniz kıvrımı verebilirsiniz hem de bunu yaparken rimeli başka hiçbir yere bulaştırmadan. Rimel kullanırken kadınlara en büyük zorluğu rimelin her yere bulaştırması verir. Avon’un bu yenilikçi ürünü sayesinde bu zorluğun üstesinden de gelinmiş oluyor.

Avon Mega Effects Mascara ile takma kirpik derdine son. Bu maskarayı kullandığınız sürece kirpikleriniz o kadar dolgun görünecek ki takma kirpik takmanıza gerek kalmayacak. Daha hacimli kirpikler için artık takma kirpik takmanıza gerek yok, maskarayı sürmeniz yeterli. Ayrıca topaklanma yapmıyor ve terlemekle akmıyor. Bu da rimel sürerken kadınları en çok rahatsız eden konuların başında geliyor ve bu maskara bütün bu sorunları ortadan kaldırıyor.

Siyah rimel tabii ki vazgeçilmezdir ama farklı renkleri tercih edenler için kahverengi ve lacivert gibi renk seçenekleri de bulunuyor. Farklı renklerdeki kıyafetlerinizle, aynı renkteki maskarayı kullanarak şıklığınızı tamamlayabilirsiniz.

Kullanımı gayet kolay olan bu maskarayı yanlardan kapağını kaldırarak açıyorsunuz ve fırçayı çıkartıyorsunuz. Fırçayı kirpiklerinize kökten uca uyguladıktan sonra da iterek yerine sokuyorsunuz. Bu maskara ile kirpiklerinize istediğiniz kıvrımı verebilir, onları çok hacimli gösterebilir ve bakışlarınızla herkesi etkileyebilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git