Ayak Bakım Kremi - saglikdas.com

Ayak Bakım Kremi

Ayak Bakım Kremi
16 Ağustos 2014 tarihinde eklendi, 1.004 kez okundu.

Ayak Bakım Kremi ve Evde Yapımı

Ayak bakım kremi ile canlı ve sağlıklı bir görünüme kavuşmanın tam zamanı. Ayak bakım kremi pürüzlü gözüken cildin onarım işlemini kısa zaman zarfı içinde gerçekleştirmektedir.  Sahip olduğu mineraller aracılığı ile cilt üzerinde oluşan çatlakları yok eden ayak bakım kremi vazgeçilmez kozmetik ürün devrini geride bırakıyor. Kimyasal maddeleri geçmişte bırakan ayak bakım kremi ile cildiniz artık hayat bulabilir. Kendi yöntemleriniz aracılığı ile hazırlayacağınız ayak bakım kremi tüm ürünleri geride bırakarak organik yaşamın tadını çıkarıyor. Kendi yöntemleriniz aracılığı ile hazırlayacağınız ayak bakım kremi malzemeleri şu şekildedir.

Mucizevi ayak bakım kremi için gerekli olan malzemeler:

  • 5 gram balmumu
  • 30 gram badem yağı
  • 6 damla esans yağ

Öncelikle genişçe bir cam kâseye balmumunu koyun ardından sıcak su arcılığı ile balmumunu eritin. Daha sonra 30 gram badem yağını ve 6 damla esans yağı ilave ederek karıştırın. Karıştırma işleminin ardından hazırladığınız karışımı cam kaseye doldurarak 2 gün soğuk odada bekletin. Cildinize parlaklık vererek sağlıklı dokunuşların sırrını çözecek ayak bakım kremini cildinize günde iki kere uygulayabilirsiniz.  Sahip olduğu mineraller sayesinde eşsiz bir bakım kürü olan mucizevî ayak bakım kremi ciltte oluşan çatlaklara da kısa süre içinde çözüm buluyor.

Terleme ile berberinde gelen kötü kokular ayak problemlerinin başında yer almaktadır. Tüm kullanıcıların büyük dertleri arasında yer alan ayak problemi tüm kimyasal ürünlere rağmen sonuç vermemektedir. Kendi yöntemleriniz aracılığı ile hazırlayacağınız ayak kremi gün boyu ayaklarınızdaki hassasiyeti koruyarak cilde yumuşaklık hissi verir. Sahip olduğu nem sayesinde cildin ferahlamasını sağlar ve e vitamini sayesinde tırnaklardaki kopma sorununu yok ederek güçlendirir. Domuz yağı gibi maddelerin kullanımını reddederek doğallığı ön plana çıkaran ayak bakım kremi ayaklarınızın yorulmasını önler. Mikrobik rahatsızlıkların oluşumunu önleyerek ayak topuklarındaki çatlak oluşumunu reddeden ayak bakım kremi tüm cilt tipine uyum sağlamaktadır. Kullanıcıların bir numaralı ürünü arasında yer alan mucizevi ayak bakım kremini sizde kendi klasik yöntemleriniz aracılığı ile hazırlayarak sağlıklı cilt tipine sahip olabilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git