Ayak Bakım Kremleri - saglikdas.com

Ayak Bakım Kremleri

Ayak Bakım Kremleri
16 Ağustos 2014 tarihinde eklendi, 936 kez okundu.

Ayak Bakım Kremleri ve Faydaları

Ayak bakım kremleri ayaklarda oluşan çatlama, ayak tabanlarındaki sertleşme, siğil, nasır, ayak mantarı, pişik, ayak kokusu, ayaklarda oluşan kaşıntı gibi rahatsız edici durumlar için kullanılmaktadır. Ayaklarımız bedenimizin bütün yükünü taşır. O yüzden sağlıklı ve bakımlı olması önemlidir. Bazı hastalıkların nedenleri de ayakların sağlıksız olmasıdır.

Lapitak Ayak Bakım Kremi,

Ayaklarda ve özellikle topuklarda oluşan çatlamalarda, ayakta oluşan koku, pişik, nasır ve mantarları önlemektedir. Her gün ayaklarınızı sabun ile yıkayarak ya da duş sonrasında lapitak ayak bakım kremi ile ayaklarınıza masaj yapabilirsiniz. Sabah ve akşam olarak günde iki kez kullanabilirsiniz. Böylece Lapitak ayak bakım kremi içinde bulunan E vitamini ayakların canlı olmasına ve ayak yorgunluklarına iyi gelmektedir.

Organique Spa Ayak Kremi

formülünde lavanta yağı ve mısır yağı bulunmaktadır. Ayaklarda oluşan çatlamalarda etkilidir. Ayaktaki nem kaybını önlemektedir. Organique spa ayak kremini kullandığınızda ayaklarınızda güzel bir koku bırakır.

Natura House Pedyx Ayak Bakım Kremi

Tek kullanımda bile mükemmel sonuca ulaşabilirsiniz. Günün yorgunluğunu atmak için ayaklarınıza uyguladığınız natura house pedyx ayak bakım kremi mentol etkisi ile ayaklarınızı rahatlatır ve nemlendirir. Her gün isterseniz günde iki kez kullanabileceğiz bu krem ile ayaklarınızda yorgunluk dinecek kendiniz ferah ve rahat hissedeceksiniz.

Yves Rocher Rahatlatıcı Ayak Masaj Kremi

Formülünde havai cevizi yağı ve lavanta yağı bulunmaktadır. Bu yağlar sayesinde ayaklarınızın sürekli canlı ve rahat olduğunu hissedersiniz. Bu krem sayesinde ayaklarınızın nem dengesi sağlanarak oluşabilecek çatlaklar önlenir.

Foot Doctor Nemlendirici Ayak Bakım Kremi

Formülünde bulunan E vitamini ile ayaklarınızın beslenmesini sağlayarak kurumasını ve pul pul dökülmesini engeller.

Ayaklarınızın sağlığı rahatlığı ve cilt tipinize göre tercih edebileceğiniz ayak bakım kremleri mevcuttur. Bu kremler aynı zamanda ayaklarınızda oluşan rahatsızlıklara göre de çeşitlidir. Ayak mantarlarına, ayakta oluşan pişik, nasır, egzama, nem kaybı ve çatlama, ayaklarda oluşan koku ve kaşıntı, ayak şişkinliklerinde kullanabileceğiniz rahatlatıcı ve iyileştirici formüllere sahip ayak kremleri bulunmaktadır. Bunlardan bazıları Sabril zenginleştirilmiş ayak kremi, Babe %10 üre ayak onarıcı krem, scholl ayak ve tırnak bakımı, rosence pedikür ayak bakım kremi, therapy argan ayak bakım kremi.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git