Ayak Bakım Ürünü - saglikdas.com

Ayak Bakım Ürünü

Ayak Bakım Ürünü
26 Ağustos 2014 tarihinde eklendi, 1.075 kez okundu.

Ayak Bakım Ürünü ve Önemi

 Ayaklarımızın bakımını yapmak hem sağlığımız için hem de görünümümüz için son derece önemlidir. Ayak bakımını yapmak için çeşitli ayak bakım ürünleri vardır. Ayak bakım ürünlerini sıralayacak olursak.

Ayak Bakım Ürünü ve Çeşitleri

Kokusunu Önleyici Kremler: Bu kremlere örnek verecek olursak, Treson, Pedi Flex, Balsam ürünleridir. Bu kremden bir tanesini ayağa sürüp çorap giyiniz ki krem ayağınızdan silinmesin. Bu işlem ayak kokunuzu önleyecektir.

Pedikür Setleri: Bu ürünlere örnek; Tarko, Demert, Herbaderm ve Kalyon ürünleridir. Bu malzemeler ayak tırnaklarınıza ve ayağınıza iyi gelir. Bunları kullanıp pedikür işleminizi yapabilirsiniz.

Ayak Koruyucu Ürünler: Laica marka ürünler ayak bakımı ürünleridir. Ayakkabı ayağa vurabilir, bu ürün sizi vurma ve basınçlardan korur. Ayakkabının sizi rahatsız eden kısmına bu ürünü uyguladığınızda şikayetiniz çözülmüş olacaktır.

Ayak Çatlakları İçin Kremler: Bu kremler Herbaderm, Milk Shake, Natura Therapy, Bebak gibi kremlerdir. Özellkileri yağlı olmalarıdır, içerisinde bulunan yağlar topuklarınızdaki çatlakları geçirir.

Ayak Çatlakları İçin Törpüler: Bu törpüler; Element, Le perla Tarko’dur. Bu törpüleri kullanmadan önce ayağınızı yumuşatın, ardından ayağınızda çatlak olan kısmı törpüleyin.

Parmak Ayraçları: Bazı dönemlerde bazı parmaklar ayakkabıya vurma, şişme gibi sorunlarla karşılaşır. Zarar görmüş parmak diğer parmaklara dokunduğu zaman acısı artar. Bu teması engellemek için parmak ayraçları üretilmiştir.

Ayak Kokusu Giderici Spreyler: Depilisima kullanabilirsiniz. Bu spreyler ayağa sıkıldığı gibi ayakkabıya da sıkılabilir. Kullandığınız takdirde kötü koku giderilir.

Nasır Tedavileri: Bu tedavide Babyfoot, Oksimer, Pedegg marka ürünleri kullanabilirsiniz. Bunlar nasır bantlarıdır. Nasır olan bölgenize yapıştırdığınızda nasırlarınızda kalıcı şekilde kurtulabilirsiniz.Kullandığınız ayak bakım ürünleri yalnızca size ait olmalıdır. Bu ürünleri başkasıyla paylaşmanız ondaki hastalığı size, sizdeki hastalığı ona geçirebilir. Ayağınızda bir sorun olduğunda bir uzmana danışıp size uygun olan ayak bakım ürününü kullanabilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git