Ayhan Ercan Botoks Kremi - saglikdas.com

Ayhan Ercan Botoks Kremi

Ayhan Ercan Botoks Kremi
16 Ağustos 2014 tarihinde eklendi, 1.811 kez okundu.

Ayhan Ercan Botoks Kremi ve Evde Yapılışı

Yaşlanmaya bağlı olarak cilt kırışır ve esnekliğini giderek kaybeder. Sağlıksız beslenme, yeteri kadar su tüketmeme ve düzenli uyumama da cildin deforme olmasını etkiler. Ayrıca cildin düzenli bakımının yapılmaması ve güneşten yeterince korunmaması da cildin yıpranma sebeplerindendir. Çeşitli operasyonlarla sarkan ciltler eski haline getirilmeye çalışılır. Botoks uygulaması da bu yöntemlerden biridir. Fakat bunlar ciddi operasyonlardır ve finansal olarak herkesin tercih edebileceği durumda değildir. Bunun yerine çeşitli botoks kremleri üretilmiştir. Piyasada bu kremleri bulabileceğiniz gibi evinizde de yapabilirsiniz. Ayhan Ercan botoks kremi, evde doğal malzemelerle yapabileceğiniz bir kremdir ve oldukça da etkilidir. Aktarlar derneği başkanı olan Ayhan Ercan’ın botoks kremi tarifi sayesinde daha diri bir yüze kavuşmak gayet mümkün.

Ayhan Ercan botoks kreminin ana maddesi jamboo çiçeğidir. Birçok hastalıkta kullanılan bu bitki ülkemizde yoğun olarak yetiştirilmese de iklimsel kapasitemiz bu bitki için idealdir. Evinizde rahatlıkla bu bitkiyi yetiştirebilirsiniz. Aktarlardan bu çiçeğin tohumunu edinebilirsiniz. Bu çiçek: boğaz ağrılarına, çeşitli ağız içi problemlerine de iyi gelmektedir. Ayhan Ercan ise bu bitkinin özünün cildi etkili bir şekilde gerdiğini keşfetmiştir. Basit bir tarifle bu çiçeğin özünden elde edeceğiniz krem sayesinde cildinizde botoks etkisi yaratabilirsiniz. Bu şekilde daha genç ve güzel bir görünüm elde edersiniz. Ayhan Ercan, bu kremin tarifini Saba Tümer’in programında paylaşmıştır. Biz de sizler için bu kremin tarifini bu yazıda paylaşacağız. Malzemeler oldukça az ve hazırlanışı da basit.

Ayhan Ercan Botoks Etkisi Yaratan Krem Tarifi

Malzemeler

  • Yarım kutu el kremi
  • 1 tutam jamboo çiçeği

Hazırlanışı

Her zaman kullandığınız kremden yarım kutu kadarını bir kaba koyun. Daha sonra edindiğiniz jamboo çiçeği yapraklarını da kreme ekleyin ve blendırda karıştırın. Bu karışımı buzdolabında muhafaza edin. Elde ettiğiniz karışımı istediğiniz vakitte yüzünüze sürebilirsiniz. Tamamıyla doğaldır ve hiçbir yan etkisi yoktur. Bu kremi düzenli olarak kullandığınız takdirde cildinizdeki kırışıklıklar büyük ölçüde azalacaktır. Jamboo çiçeğinin tohumunu alarak evinizde kendiniz yetiştirebilir ya da aktarlardan alabilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git