Bacak Sıkılaştırıcı Kremler - saglikdas.com

Bacak Sıkılaştırıcı Kremler

Bacak Sıkılaştırıcı Kremler
24 Ağustos 2014 tarihinde eklendi, 1.467 kez okundu.

Bacak Sıkılaştırıcı Kremler ve Etkileri

Bir türlü toparlanamayan ve sarkmış halde bulunan bacaklara, Bacak Sıkılaştırıcı Kremler sayesinde çözüm bulmak mümkündür. Bacak sıkılaştırmak maksadı ile kullanılan ürünlerin yanında yapılacak spor faaliyetleri daha etkili sonuçlar alınmasına yardımcı olacaktır. Piyasada bayanlar tarafından tercih edilen Bacak Sıkılaştırıcı Kremler arasında öne çıkanlar aşağıda belirtilmiştir.

Bacak Sıkılaştırıcı Kremler ve Çeşitleri

  1. Touch Me

Basen ve bacak sıkılaştırıcı olarak kullanılan Touch Me vücudun kötü görünümünün engellenmesini sağlamaktadır. Masaj yapılmak sureti ile uygulanan kremin içerisinde E Vitamini yüksek oranda bulunmaktadır. E Vitamini istenilen sıkılaşmanın daha çabuk elde edilmesini sağlamaktadır. Günde iki defa sabah ve akşam vakitlerinde nohut büyüklüğünde alınan krem bacaklara sürülmelidir. Ürün piyasada 40 TL civarında satışa sunulmaktadır.

  1. Deborah Firming Stretch Mark Body Cream

Ürün bacakların yanı sıra vücudun diğer bölgelerinde de olumlu sonuçlar vermektedir. Bacakları sıkılaştırarak geren ürünün içerisinde, Firmiline kompleks BE kompleksi Atlantic bulunmaktadır. Ürün piyasada 25 TL civarında satışa sunulmaktadır.

  1. Vichy Lipo Metric Krem

Selülit bölgesinde ve bacaklarda oldukça etkili sonuçlar veren bir krem çeşididir. Özellik ile 4 haftalık düzenli kullanım neticesinde bacaklarda incelme yaşandığı gözle görülmektedir. Kremin bir diğer özelliği ise bel bölgesi için de uygun olmasıdır. Ürün piyasada 120 TL civarında satışa sunulmaktadır.

  1. Dove Sıkılaştırıcı Krem

Vücudun diğer bölgeleri ile bacak kısımlarında sıkılaşma sağlayan bir üründür. İçerisinde bulunmakta olan elastin Peptites ve Deniz Yosunu sayesinde sıkılaşmayı arttırmaktadır. Günde bir kez uygulanması yeterlidir. Piyasada 15 TL civarında satışa sunulmaktadır.

  1. Roc Yenileyici Bakım ve Sıkılaştırıcı Krem

Bayanlar tarafından vücudun genelinde sıkılaşma sağlaması nedeni ile tercih edilen bir üründür. Özellik ile bacak bölgelerinde tatmin edici gelişmeler elde edilmesinde başarılı sonuçlara ulaşmıştır. Günde bir defa uygulanmaktadır. İçerisinde gliserin, oligo elementler ve hyaluronik maddeleri bulunmaktadır. Piyasada 60 TL civarında satışa sunulmaktadır.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git