Bacak Sıkılaştırma İçin Losyon - saglikdas.com

Bacak Sıkılaştırma İçin Losyon

Bacak Sıkılaştırma İçin Losyon
26 Ağustos 2014 tarihinde eklendi, 1.765 kez okundu.

Bacak Sıkılaştırma İçin Losyon ve Kullanımı

Bacakların güzel ve sıkı görünmesi için bacak losyonu ve sıkılaştırıcı kremler kullanılır. Bacak sıkılaştırıcı losyonların doğal olarak üretilenleri hem daha sağlıklı hem de daha kalıcıdır. Bundan dolayı doğal sıkılaştırıcı losyonlar kullanıma en uygun olan losyonlardır. Herkesin tercih ettiği doğal bacak sıkılaştırma için losyonlar kullanılırken ayriyeten sportif aktivitelerde bulunmak sizler için daha uzun süre kalıcı etki gösterir. En iyi bacak sıkılaştırma için losyonlar şu şekilde sıralanabilir:

Bacak Sıkılaştırma İçin Losyon Çeşitleri

Touch Me: Touch Me bacak ve basen sıkılaştırma kremi, bacaklarınızın güzel görünmesi için kullanılan bir sıkılaştırma kremidir. İçeriğinde bol miktarda E vitamini olması nedeniyle daha sıkı ve daha düzgün bacaklara sahip olabilirsiniz. Bu kremi sabah akşam günde 2 kez fındık büyüklüğünde bacağınıza masaj yaparak sürünüz. Fiyatı 40 TL’dir.

– Nivea Body Q10 Sıkılaştırıcı Cream: Nivea Body Q10 Sıkılaştırıcı Cream, bütün vücudunuza uygulayabileceğiniz gibi yalnız bacaklarınızda da kullanabileceğiniz muhteşem bir üründür. Kullanımdan 2 hafta sonra etkisini göstermeye başlar. İçeriğinde bulunan koenzim maddesi cilde eski esnekliğini geri kazandırır. Bu ürün günde bir defa bacaklara masaj yaparak uygulanmalıdır. Nivea Body Q10 sıkılaştırıcı kremin fiyatı 25 TL‘dir.

– Deborah Firming Strech Mark Body Cream: Deborah’ın bu ürünü bacaklarda olduğu gibi bütün vücutta da güzel sonuçlar verir. Bu krem bacaklarınızı sıkılaştırıp gerginlik sağlar. Bu sıkılaştırıcı ürünün içinde Firmiline Kompleks-BE Kompleksi Atlantic maddesi vardır. Bu ürünün fiyatı 25 TL’dir.

Bota Care Sıkılaştırıcı Krem: Bu krem de bacaklarınız ve basen bölgeniz için dilediğiniz görünümü elde edebileceğiniz uygun bir kremdir. Bu kremin bileşiminde bitkisel ve aromatik yağlar bulunur. Bu yağlar bacak ve basen bölgesinde hızlı bir şekilde emilir ve bu bölgenizin fit durmasını sağlar. Bu ürün uygulandıktan sonra üzeri streç filmle sarılarak 2 saat bekletilmelidir. Daha sonra soğuk su ile durulanır. Bu ürünün fiyatı 40 TL’dir.

– Vichy Lipo Metric Krem: Vichy kremi bacak ve selülit bölgelerinde çok etkili bir kremdir. Bu ürün kullanımından 4 hafta sonra bacakların inceldiği görülür. Aynı zamanda bu ürün bel bölgesinde de kullanılabilir. Bu ürün fiyatı 100-120 TL arasındadır.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git