Bahar Makyajı - saglikdas.com

Bahar Makyajı

Bahar Makyajı
17 Ağustos 2014 tarihinde eklendi, 1.036 kez okundu.

Bahar Makyajı Nasıl Yapılır?

Bayanların vazgeçilmezi arasında yer alan bahar makyajı aracılığı ile kusursuz bir görünüme kavuşmanın tam zamanıdır. Her mevsimi farklı yansıtarak marjinalliği ön plana çıkaran bahar makyajı natürel bir görünüm elde etmek isteyenler için biçilmiş bir kaftan olacaktır. Tüm farklılığınızı ortaya koyarak harikalar yaratacak bahar makyajı ile modanın enlerini zirvede yaşayabilirsiniz. Makyaj uzmanı Fusün Yıldız’ın önerileri aracılığı ile uygulamaya alacağınız bahar makyajı özgünlük kavramanı kişiye yansıtarak tüm farklılığı gözler önüne seriyor.

Bahar makyaj uygulamasında krem allıklardan faydalanarak harikalar yaratabilirsiniz. Bahar ayının vazgeçilmez tonları arasında yer alan krem rengi ışıldayan allık cazibesi ile buluşarak kişinin canlı ve parlak bir görünüme sahip olmasını sağlıyor. Kremsi dokunuşların tek adresi olan bahar makyajı aracılığı ile belirgin bir canlılık kazanabilirsiniz. Bahar makyajı yapımında tercih edeceğiniz canlı renk ve tonları cilt tonunuzu açarak belirginleştirmektedir. Özellikle pastel ve tonlarının kullanımını tercih eden bahar makyajı pembe ve lila renk kategorisini vurgulayarak kusursuzluğu ön plana çıkarıyor.

Bahar makyajının olmasa olmazları arasında yer alan fondöten ve ruj kullanımında çok dikkat etmelisiniz. Kullanacağınız fondötenin su bazlı yapıya sahip olmasına dikkat etmelisiniz. Cilt yapısını zararlı güneş ışınlarında koruyacak fondöten seçimi yerine nemlendirici bb kremlerden de yararlanabilirsiniz. Terleme problemini geride bırakarak cilt yapısının canlı görünmesini sağlayacak bb krem ve fondöten kullanımı sonrasında bahar makyajınızı sıkı pudralar aracılığı ile destekleyebilirsiniz. Pudra kullanımında cilt tonunuzun bir ton koyusunu tercih edebilirsiniz. Bahar makyajının ruj seçiminde canlı ve parlak renk tonlarından yararlanmalısınız. Dayanaklı ürünler aracılığı gerçekleştireceğiniz bahar makyajı işleminde ruj renginizin tonlarına yakın dudak kalemlerinden yararlanabilirsiniz. Özellikle pastel ve tonları aracılığı ile uygulanan dudak kalemi işleminde ruj ve dudak kaleminizi özleştirmelisiniz. Sadeliği ve doğallığı ön plana çıkararak cildi kusursuzlaştıran bahar makyajında makyajı destekleyici bazlardan yararlanarak makyajınızın kalıcı olmasını sağlayabilirsiniz. Sizlerde bahar makyajı aracılığı ile kusursuzluğu yakalamak istiyorsanız Füsun Yıldız’ın önerilerini göz önünde bulundurabilirsiniz.  Bu sayede daha natürel ve etkili bir makyaja sahip olabilirsiniz. Tüyolar bu konuda yardımcınız olsun.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git