Bakır Kahve Saç Rengi Nasıl Elde Edilir - saglikdas.com

Bakır Kahve Saç Rengi Nasıl Elde Edilir

Bakır Kahve Saç Rengi Nasıl Elde Edilir
24 Temmuz 2014 tarihinde eklendi, 8.079 kez okundu.

Bakır Kahve Saç Rengi Nasıl Elde Edilir?

Bakır kahve bakırdan daha çok kahve rengine kayan bir renktir. Kahve rengi saçların içinde bakır rengi ışıltılar yer alır. Renk koyu olduğu için görünümde kahverenginin tonlarını içerir. Bakır kahve saç rengi nasıl elde edilir için saç renklerini bakıra çevirme yolları şöyledir.

Koyu Renk Saçlar İçin Bakır Kahve Saç Rengi Elde Etme

Koyu renk olan saç renginizi bakır kahve rengine dönüştürmek kolaydır. Çünkü bakır kahve tonu çokta açık bir renk sayılmaz. Bakır kahve tonu daha çok koyu renkler arasında yer alır. Saçlarınızı bu renge çevirmek için çok fazla vakit ve emek harcamanıza gerek yoktur. Saçlarınız fazla yıpranmadan dilediğiniz bakır kahve renk tonuna ulaşabilirsiniz.

Önce dore kahve boyamanız gereken saçınız bakır kahveden önce uygun bir taban rengi olacaktır. Saçlarınızı birkaç defa dore kahve rengi boyatıp bakır kahveye ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Dore kahve ile boyanan saç rengi yavaş yavaş saçlarınız yıpranmadan açılma sağlar ve birkaç uygulamadan sonra bakırlık için uygun bir görünüm verir. Daha sonra 3 veya 4 ay sonra saçlarınızı bakır kahveye boyayabilirsiniz. Bu şekilde arzu ettiğiniz renge kavuşursunuz.

Bakır kahve renk tonuna ulaşmanın başka bir yolu daha vardır. Bu yol daha hızlı sonuç verir ama saçlarınızın yıpranmasını göze almanız gerekir. Bunun için bir açıcı yardımı ile saçlarınızı açabilir, altındaki koyu rengi bu şekilde akıtabilirsiniz. Saçlarınızı açtıktan sonra üzerine bakır kahve rengi boyayarak istediğiniz bakır kahve saçlara bürünebilirsiniz.

Unutmamanız gereken tek şey saçınızın ciddi anlamda zarara uğramasıdır. Açıcı neticesinde fazla beklemeden istediğiniz saçlara kavuşabilirsiniz. Tek seferde kahve bakır olan saçlar ile dilediğiniz renge kavuşmuş olacaksınız. Saçınızın yıpranmasını önlemek için boyamadan önce saçınıza düzenli olarak bakım yapmalısınız ve boyadıktan bir hafta sonrada saçınızın sağlığını ve nemini geri kazandıracak bakım ürünlerinden yardım alabilirsiniz. Bakım için doğal bakım maskelerinden de uygulayarak saçınızı besler ve eski sağlığına dönmesini sağlayabilirsiniz.

Açık Renk Saçlar İçin Bakır Kahve Saç Rengi Elde Etme açık renkli saçlar için bakır kahve tonuna ulaşmak kolaydır. Saçınızı bir kere bakır kahve tonuna boyadıktan sonra bir hafta içinde saçınız akacaktır. Bakır kahve renginin saçınızdan akmasına izin vermeden birkaç gün içinde tekrar bakır kahve tonuna boyarsanız renk saçınızda kalıcı olur.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git