Balkabağı Maskesi - saglikdas.com

Balkabağı Maskesi

Balkabağı Maskesi
18 Ağustos 2014 tarihinde eklendi, 1.303 kez okundu.

Balkabağı Maskesi Nasıl Yapılır

Vitamin ve minerallere sahip balkabağı maskesi aracılığı ile pürüzsüz bir cilde sahip olmanın tam zamanı. Tüm kozmetik devlerini geride bırakarak organik ürün kullanımını destekleyen balkabağı maskesi şimdi en özel püf noktaları ile sizlerle. Her cilt tipi için uygunluk sağlayan balkabağı maskesi Fransızların bir numaralı cilt onarım maskesi arasında yer almaktadır. Kullanıcısının bir numaralı seçimi arasında yer alan balkabağı maskesi eşsiz vitaminleri sayesinde cildi güzelleştirerek kusursuz bir görünüm elde edilmesini sağlar. Sizlerde evde kendi yöntemleriniz aracılığı ile hazırlayacağınız balkabağı maskesi ile canlı ve parlak görünen bir cilde kısa zaman zarfı içinde sahip olabilirsiniz.

Balkabağı Maskesi Hazırlanması

  • 1 tatlı kaşığı üzüm pekmezi
  • Yarım dilim balkabağı
  • 1 tatlı kaşığı kabak çekirdeği
  • 1 tatlı kaşığı süzme yoğurt
  • Öğütülmüş 1 tatlı kaşığı tuzsuz badem

Balkabağı Maskesi Faydaları

Ciltte onarım sürecinin başlamasını sağlayarak harikalar yaratacak balkabağı maskesi için öncelikle yarım dilim balkabağını haşlayın. Bu işlem sonrasında balkabağını ezerek içerisine 1 tatlı kaşığı üzüm pekmezi, 1 tatlı kaşığı kabak çekirdeği, 1 tatlı kaşığı süzme yoğurt ve 1 tatlı kaşığı tuzsuz badem ekleyerek karıştırın. Daha sonra hazırladığınız karışımı yüzünüze ve gerdan bölgenize ince bir tabaka halinde sürün. Sürme işlemini masaj aracılığı ile gerçekleştirin.  15-20 dakikalık bekleme süresinin ardından yüzünüzü ve gerdan bölgenizi ılık su aracılığı ile güzelce yıkayın. Gerçekleştireceğiniz maske uygulamasının ardından cildinizde ferahlama hissi uyanacaktır.

Kısa zaman zarfı içinde kusursuz bir cilde sahip olacağınız karışımın içerisinde yer alan balkabağı sahip olduğu vitaminler sayesinde ciltte yenilenme sürecinin başlamasını sağlamaktadır. Tüm ölü hücrelerin atılımını gerçekleştirerek gözeneklerin açılmasını sağlayan bu harika maske içerisinde kullanılan süzme yoğurt ciltte yenilenme sürecini gerçekleştirir. Canlı ve parlak bir görünüme sahip olmak isteyen bayanlar için biçilmiş bir kaftan olacak balkabağı maskesi kullanım sonrasında cildinizde gözle görülür canlılık ve renk elde edeceksiniz. Aynı zamanda günümüz problemleri arasında yer alan ciltteki eşitsizliği de gideren balkabağı maskesi cildi derinlemesine temizleyerek ferahlama olanağı sunmaktadır. Maske uygulaması sonucunda memnun kalacaksınız.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git