Bare Lifts Göğüs Dikleştirici - saglikdas.com

Bare Lifts Göğüs Dikleştirici

Bare Lifts Göğüs Dikleştirici
31 Temmuz 2014 tarihinde eklendi, 1.431 kez okundu.

Bare Lifts Göğüs Dikleştirici Bantları

Sarkık ve şekilsiz duran göğüsler için BareLifts Göğüs dikleştirici bantlar kadınların kurtarıcısıdır. Gözle görünür fark oluşturan BareLifts bantlarının kullanımı oldukça kolaydır. Göğüslerin daha şekilli, dik ve dolgun görünmesini daha ilk kullanımdan gözlenebiliyor. Buna ek olarak en küçük sutyen bedenli kadınlardan en büyük bedenlilere kadar kullanabilmesi bu bantları daha kullanışlı kılar.

Barelift göğüs dikleştirici bantların en iyi yanlarından biri dışardan bakıldığında bant izlerinin belli olmamasıdır. Sutyen görünmeden sırtı açık bir kıyafet giymek istediğinizde bu bantlar görünmez bir destek aracı olarak yardımınıza koşar. Bantlar su geçirmez olup denizde veya havuzda kullanım olanağı sunar. Destekli sutyenlerin aksine gün boyu rahatsız sıkışıklık hissi olmadan kullanılabilir. Bu bantları dilerseniz sutyen takmadan da kullanabilirsiniz.

Barelifts Göğüs Dikleştirici Bantlarının Kullanımı

Barelifts göğüs dikleştirici bantlarını kullanmadan önce göğüs bölgesi temizlenir ve iyice kurulanır. Göğüs bedeninizin büyüklüğüne göre belirtilen noktalı yerlerden bantlar kesilir. A, B, C kapların bantları yapıştırdıktan sonra istenmezse sutyen kullanmasına gerek yoktur. Bu bedenlerden daha büyük ise, sutyenle desteklemeniz daha faydalı olacaktır. Bantların göğüslerin üstüne yapıştırılması gereklidir. Bantlar, koruyucu yapışkanından ayrılır ve göğsün üst kısmına gelecek şekilde dikkatlice yapıştırılır.

 Barelifts göğüs dikleştirici bantlar 1 günden fazla kullanılmamalıdır. Ürünün hiçbir yan etkisi veya zararı yoktur. Yalnız cildinizde alerji yaparsa kullanmayı hemen bırakıp doktorunuza danışmanız gerekir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git