Basen İnceltme Yöntemi - saglikdas.com

Basen İnceltme Yöntemi

Basen İnceltme Yöntemi
7 Temmuz 2014 tarihinde eklendi, 1.266 kez okundu.

Basen İnceltme Yöntemi

Hanımların en büyük sorunlarından olan basen bölgesi, kilo verilse bile incelmez ve bayanlar ne kadar zayıf olursa olsun, basen bölgelerinde fazlalıklar görülebilir. Özellikle de Türk kadınlarında daha çok görülen basen bölgesinideki fazlalıklar, özel bir uygulama yapılmadığında maalesef kolay kolay erimez. Basen inceltme yöntemi sayesinde diyet yaparken aynı zamanda basenlerinizi de inceltebilirsiniz. Verdiğimiz tarifi harfi harfine uygularsanız, bir süre sonra basenlerinizdeki incelmeyi mutlaka fark edeceksiniz.

Bu uygulama kendi başına asla yeterli olmaz. Basen inceltme kürü uygularken aynı zamanda yediklerinize dikkat etmeli, bol bol su içmeli ve mutlaka basen ve kalça bölgenizi çalıştıracak hareketler, yapmalısınız. Ancak bu şekilde bir uygulama yaparak sağlıklı ve kesin, sonuç alabilirsiniz. Hem diyet yaparak, hem de bu kürü uygulayarak, başarılı bir şekilde basenlerinizden kurtulabilirsiniz.

Verdiğimiz basen inceltme kürünü uygulayarak basen ve kalça bölgenizdeki fazlalıklardan kolayca kurtulabilirsiniz.

Basen İnceltme Yöntemi

Malzemeler

  • 1 adet yumurta akı
  • 2 çorba kaşığı süt kreması
  • 2 çorba kaşığı tahin
  • 5 yaprak ıspanak

Basen bölgenizi inceltmek için, tüm malzemeleri robotla ya da elinizle karıştırarak basen bölgenize iyice uygulayın. Karışımı iyice yedirmek için kabak lifi ile masaj yaparak basenlerinize uygulayın. Daha sonra uygulama yaptığınız bölgeyi streç film ya da bir poşet kullanarak sarın. Burada dikkat etmeniz gereken, bu karışımı uyguladıktan sonra mutlaka hareket etmenizdir.

Bekleme süresi esnasında yapacağınız jimnastik hareketleri, karışımın cildinize iyice işlemesini sağlayacaktır. Ev içerisinde ip atlayabilir,özellikle bacaklarınızı çalıştıracak olan step, yapabilirsiniz. Süre sonunda uygulama yaptığınız bölgeyi yıkayın. Daha sonra nemlendirici bir kremi, cildinize masaj yaparak uygulayın.

Basen inceltme yöntemini, istediğiniz sonucu alıncaya kadar 1 gün ara ile düzenli olarak uygulamalısınız. Bunu yanında basen ve kalça bölgenize uyguladığınız bu karışımın daha kısa sürede etki etmesi için, mutlaka egzersiz yapmalısınız.

Maske için kullandığınız malzemeler yeterli olmadığında, aynı ölçülerde dilediğiniz kadar çoğaltarak da kullanabilirsiniz. Unutmayın yalnızca bu karışımı uygulayarak basen inceltemezsiniz. Bu maskeyi uyguladıktan sonra mutlaka bölgeyi çalıştıracak egzersizleri uygulamalısınız. Ayrıca bu uygulamayla birlikte diyet te yapabilirsiniz. Unutmamanız gereken bir diğer önemli konu da mutlaka bol bol su içmelisiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git