Bdih Sertifikalı Saç Boyaları - saglikdas.com

Bdih Sertifikalı Saç Boyaları

Bdih Sertifikalı Saç Boyaları
30 Temmuz 2014 tarihinde eklendi, 2.588 kez okundu.

En Güzel Bdih Sertifikalı Saç Boyaları

Kimyasal maddelerin vücuda verdiği zarar çok bellidir. Bu saçınız bile olsa saç köklerinden vücudunuza kimyasallar giriş yapar. Bu biç sağlıklı bir durum değildir. Saçlarınızın yapısını bozduğu gibi sağlık açısından da zararları büyüktür. Bu yüzden Bdih sertifikalı saç boyaları kullanarak doğal özler ile saçlarınızı boyayabilirsiniz.

  1. İçerisinde kına özleri bulunur.
  2. Tamamen doğal saç boyalarıdır.
  3. Saç tellerinizi yıpratmaz.
  4. Saçınızın canlı ve bakımlı olmasını sağlar.
  5. Saçınızda renk değişikliği yapacaksınız ve aynı zamanda doğal ürünler olsun saçım zarar görmesin istiyorsanız bu saç boyalarından yararlanabilirsiniz.
  6. Kimyasal olan saç boyaları kökten uca kadar saçın doğal yapısında bozulmalara yol açar. Değişen saç yapısı yeni çıkan saçları da etkiler ve yeni çıkan saçlarınız cansız ve bakımsız olarak uzar.
  7. Kimyasal boyalar saçınızdaki nemi alır ve kırılarak dökülmesine neden olur. Bazı doğal maskeler ile saçınızın nemini geri kazandırmaya ve parlaklığını geri getirmeye çalışsanız da çok memnun edici sonuçlar ulaşamazsınız.
  8. Doğal saç boyaları kimyasal boyalar gibi değildir. Saçınızın yapısı bozmaz ve boyarken bakımını da sağlar.
  9. Doğal saç boyaları kullandığınızda ilk boyamada farkı göreceksiniz. Saçlarınızın dolgunluğu ve canlılığını kaybetmemiş olacaksınız.
  10. Saç rengi değiştirmek insanı mutlu eden ve psikolojisini düzelten bir durumdur. Aynı zamanda farklı görünmek hoş bir şeydir. Fakat bunu doğal ürünler varken kimyasallar ile yapmamak gerekir.

Bdih Sertifikalı Saç Boyaları Nedir?

1)      Logona Saç Boyası: logona saç boyası doğal bir üründür. Bunu içerisinde bulunan doğal kına özleri özelliği sayesinde kazanmıştır. Logona markasının kimyasal saç boyaları markalarından farkı çeşitli doğal yağlar ile saçları beslemesi, parlak ve canlı hale getirmesidir. İçerisinde jojoba yağı, ceviz ve buğday proteinleri vardır. Saçınızı boyayarak hem renk değişikliği sağlayacak hem de saçınıza bakım yapmış olacaksınız. Saçlarınız hacim kazanmış sağlık ile ışıldıyor olacak. Saçınızın dolgunlaşıp güçlü saç tellerinizin oluştuğunu fark edeceksiniz.

2)      Sante Saç Boyası:  Parlak, hacimli ve bakımlı saçlar elde ederek saç boyama işlemi yapılır.  Doğal bakım ile boyanan saçlar için yüzde yüz doğal içerikli Sante saç boyası tercih edilebilir. Bu boyanın içinde hiçbir şekilde kimyasal madde bulunmuyor. Temiz saça uygulanan boya doğal bakım sağlaya ve doğal olan en etkili saç boyasıdır.

 

 

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git