Bel İnceltme Yöntemleri - saglikdas.com

Bel İnceltme Yöntemleri

Bel İnceltme Yöntemleri
3 Ağustos 2014 tarihinde eklendi, 2.139 kez okundu.

En Hızlı Bel İnceltme Yöntemleri

Daha güzel bir vücuda sahip olmanın ve kadınsı vücut hatları ile dişiliği kanıtlamanın yolu bel inceliğinden geçer. İnce bel bakımlı olmanın ilk kuralıdır. İnce bir bele sahip olmak için ne yapmanız gerektiği hakkında bilgi edinmek istiyorsanız bu yazı tam size göredir. Bel inceltme yöntemleri ile zaman içerisinde incecik bir bele sahip olabilirsiniz.

İnce bir bele sahip olmak için bel inceltme yöntemleri şu şekilde sıralanmıştır. Bu metotlara uyarak çok daha çekici ve sağlıklı bir görünüme kavuşacaksınız.

Metot 1: İştahınıza dur demelisiniz.

Çok iştahlıysanız ve bir türlü kendinizi fazla yemek yemekten alıkoyamıyorsanız bazı doğal besinlerden yararlanabilirsiniz. Öğle ve de akşam yemeğinden 10 dakika önce ağzınıza atacağınız ceviz, fındık, badem gibi besinlerde bulunan yağlar nedeniyle iştah kaybına maruz kalırsınız. Bu yağlar sayesinde hem iştahınızda azalma olacak hem de yararlı yağlar ile vücudunuza gerekli olan vitaminler sağlanacak. Fazlaya kaçmadan yemeklerinizi tüketirken aynı zamanda yavaş yavaş yiyeceksiniz.

Metot 2: Tam tahıllı ekmek tüketmelisiniz.

Tam tahıllı ekmek sağlıklıdır içeriğinde bolca lif bulunur. Lifli olan ekmek sayesinde bağırsaklarınız fazla çalışmaya başlayacaktır. Ayrıca içeriğinde lif bulunan ürünler sizi tok tutmak için ideal seçimlerdir.

Metot 3: Bolca su içmelisiniz.

Sindirim sisteminizi hızlandırmak için yemek yemeden önce kesinlikle 1 bardak su içmelisiniz. Yemeklerden önce içilen su midede yer edindiği için daha az yemek yemenizi sağlayacaktır. Her gün 3 litre su içmeniz de gerekmektedir.

Metot 4: Tabaklarınızın ebadını küçük seçmelisiniz.

Büyük tabak daha çok yemek yemek demektir. Porsiyonlarınızın azalması için küçük tabakları tercih etmelisiniz. Bu sayede az yediğinizi anlamayacaksınız. Yemeğinizi yerken yavaş yavaş çiğneyin ve küçük lokmalar alarak yiyin. Bu sayede daha az kalori alarak ince bir bele kavuşacaksınız.

Metot 5: Squat yapmalısınız.

Bel bölgeniz dışında basenlerinizi ve göbeğinizi bu hareket ile eritebilirsiniz. Her gün squat yaparak arzuladığınız inceliğe kavuşursunuz. Squat için, kollarınızı yere paralel uzatınız ve belinizi dikleştiriniz. Beliniz dimdik dururken dizlerinizi aşağıya kırın oturma pozisyonu alın ve kalkın. Gün içinde 45-50 kez bu hareketi tekrarlamalısınız. Bu sayede göbeğiniz eriyecek ve bacaklarınız gergin olacaktır.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git