Benefit Allıkları - saglikdas.com

Benefit Allıkları

Benefit Allıkları
3 Ağustos 2014 tarihinde eklendi, 1.751 kez okundu.

Benefit Allıkları Çeşitleri

Benefit allıkları, dünyaca ünlü olan ve bayanların sıklıkla tercih ettiği, tüm cilt tipine uygun renkleri ve dayanıklılığı ile ün kazanmış ve kullanıcı sayısı çok fazla olan ürünler arasındadır.

Benefit Allıkları

Benefit Bella Bamba Allık

Mercan tonlarında olan bu allık, 3 boyutlu bir özelliğe sahip olmasının yanında, cilde uygulandığında doğal ve parlak bir görüntü veriyor. Yağlı cilde sahip olanların tercih etmemeleri gereken bu allık, elmacık kemiklerini belirginleştirip, çok daha çekici olmanıza katkı sağlıyor. Canlı ve pembe bir tona sahip olan bella bamba allık, doğal ve çekici görünmek isteyenlerin tercihi olabilir.

Benefit Dallas Allık

Özellikle yaz aylarında kullanımı daha uygun olan bu allık, pembe ve bronz bir renge sahiptir. Kullanışlı fırçalara da sahip olan bu allığı, tüm yaz boyunca yanınızdan ayıramayacaksınız ve cildinizdeki bronzluğun tatlı ışıltılarına bayılacaksınız.

Benefit Coralista Allık

Cildinizde uzun süre kalma etkisine sahip olan bu allık, doğal ve aydınlık görünmek isteyenlerin vazgeçilmezi. Özellikle favori ürünler arasında olan coralista allık, pembe ve mercan rengine sahiptir.

Benefit Benetint Likit Allık

Likit allık kullanmayı sevenlerin tercih etmesi gereken bu allık, sayesinde doğal bir cilde sahip olacaksınız. Uzun süre cildinizde kalacaktır. Ayrıca likit olduğundan, gerektiğinde ruj olarakta kullanabilirsiniz. Allık likit olduğundan sürer sürmez dağıtmalısınız, aksi taktirde olduğu yerde kalabilir.

Benefit Fine One One Allık

Pembe, mercan ve açık bej, renge sahip olan bu allık, fondöten olarak kullanıldığı gibi allık olarak da,kullanılabilmektedir. Acil durumlarda kurtarıcınız olacak olan bu allık, doğal ve hafif bir ışıltıya kavuşmanızı sağlıyor.

Benefit Georgia Allık

Özellikle buğday tenlilere çok yakışacak olan bu allık, şeftali tonlarında olup sürüldüğü anda doğallık ve ışıltı kazandırıyor. Ve sürüldükçe etkisi daha da artıyor.

Benefit Dandelion Allık

Benefitin aydınlatıcı diye tabir ettiği bu allık, aslında bir pudra. Fakat esmer, kumral ve sarışın bayanlar, daha çok allık olarak kullanmaktalar. Bir kez sürülmesi yeterli olan bu allık cilde güzel bir pembelik kazandırıyor.

Benefit Hervana Allık

Açık tenli bayanların tercih etmesi gereken bu allık, cildinizde farklı renkler yaratarak doğal bir görünüm kazandırıyor.

Benefit Hoola Allık

Hem allık, hemde pudra olarak, özellikle cilde kontur yapmak için, kullanabilirsiniz.

Benefit Rockateur Allık

Her renk tipine uygun olan bu allık, özellikle yaz aylarında pembe ve bronz renkleri tercih edenlere göre.

Benefit Sugarbomb Allık

Şeftali, gülkurusu, şeker pembesi ve mercan, renklerini barındıran bu allık, sayesinde oldukça doğal görüneceksiniz.

Benefitallıklarının kutusunun içinde, ayna ve fırça mevcuttur. Ve dantel kenarlı hoş bir görüntüdedir. Fiyatı 99 TL olmakla beraber, bazen indirime de girmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git