Benefit Ürünleri - saglikdas.com

Benefit Ürünleri

Benefit Ürünleri
3 Ağustos 2014 tarihinde eklendi, 2.058 kez okundu.

Benefit Ürünleri ve Özellikleri

Benefit, güzellik alanında uzmanlaşmış ve güzel işler yapmış, bir makyaj markasıdır. Benefit markasındaki ürünler, bayanların tüm kusurlarını kapatacak kadar çoktur. Kalitesi ile makyaj listelerinin zirvesine yerleşmiş, bir durumdadır. Sizler için hazırladığımız listede benefit ürünlerinin, içerikleri ve fiyatları hakkında bilgiler vereceğiz.

( Benefit bella bamba allık )

Allık doğal pembe tonlarına sahiptir. Elmacık kemikleriniz ön plana çıkaran bu ürün aynı zamanda ekstra aydınlatıcı özelliğe de sahiptir.

Ürün Fiyatı: 99 TL

( Benefit fake up kapatıcı )

Bu ürün tek başına mucizeler yaratıyor. Nemlendirici ve kapatıcı özelliği sayesinde sizden tam not alacak. Sorunlu gözaltlarındaki, kusurları kapatır ve aynı zamanda aydınlatmanıza da yardımcı olur. 3 farklı renk tercihi olan bu ürünü esmerler, açık tenli ve buğday tenliler, rahatlıkla kullanabilir.

Ürün Fiyatı: 72 TL

( Benefit girl meets pearl aydınlatıcı )

Cildinizde, güneş ışığının parlak ışınlarını ve pembenin en güzel tonlarını görmek istiyorsanız, bu ürün tam da size göre. Cildinizin sıkılaşmasına yardımcı olan ve çeşitli yağlar ile cildinize gerekli olan nem takviyesini yapan bu ürün, yanı sıra cildinizin parlamasına da katkı sağlıyor.

Ürün Fiyatı: 80 TL

( Benefit bad gal rimel )

Kirpiklerini birbirine yapışmadan uzatmak isteyenler için, son derece ideal olan bu rimel, günlük kullanım için de gereklidir. Kısa fırçaya sahip olan bu rimel, size kullanım kolaylığı da sunacaktır.

Ürün Fiyatı: 70 TL

( Benefit gimme brow kaş maskarası)

Seyrek kaşlı bayanların, kaş ektirmelerine gerek kalmadan, hayalindeki kaşlara ulaşmanın en kolay yolu, bu maskarayı kullanmaktan geçer. Kaşlarınıza uygulayacağınız bu maskara, kirpiklere sürüldüğü kadar kolay sürülür ve oldukça da doğal durur.

Ürün Fiyatı: 83 TL

( Benefit fine one one allık )

Ruj, kapatıcı ve allığın, bir arada bulunduğu, etkili bir üründür. Bu ürün ile istediğiniz allık tonunu yakalayabilirsiniz. Kullanışı biraz zor olan bu ürün ile değişik yoğunluklarda allık elde edebilirsiniz.

Ürün Fiyatı: 100 TL

Benefit ürünleri ile kaliteli bir makyaj yapabilir, yapacağınız makyaj ile kendinizi bile şaşırtabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git