Bepanthen Saç Bakım Maskesi - saglikdas.com

Bepanthen Saç Bakım Maskesi

Bepanthen Saç Bakım Maskesi
31 Temmuz 2014 tarihinde eklendi, 2.454 kez okundu.

Bepanthen Saç Bakım Maskesinin Faydaları

Bebanthen kremleri, cildi nemlendiren ve devamlı kullanıldığı taktirde, ciltteki kurulukları ortadan kaldıran, bir özelliğe sahiptir. Ancak sadece cilde faydası olmayan bu krem, aynı zamanda saçlar için de, oldukça etkili bir üründür. Saçlar için kurtarıcı bir etkiye sahip olan bepanthen saç bakım maskesi, yanı sıra saçların nemlenmesine de yardımcı olur.

Eczanelerde rahatlıkla bulabileceğiniz bepanthen kapsülleri, sıvı bir yapıya sahiptir. Bu özelliği sayesinde saçlarınıza uygulamanız, daha kolaydır.

Sizler için hazırladığımız bepanthen saç bakımmaskesini, saçlarınıza uygulayarak daha sağlıklı ve parlak saçlara kavuşabilir, hayallerinize bir adım daha, yaklaşmış olabilirsiniz.

Evinizde rahatlıkla uygulayabileceğiniz bu maske tarifi için gerekli olan malzemeler şu şekildedir:

Bepanthen Saç Bakım Maskesi Yapılışı

  • 2 çay kaşığı bal
  • 1 adet bebanthen ampul
  • 2 yemek kaşığı zeytinyağı
  • 2 çay kaşığı badem yağı
  • Yarım çay kaşığı Hindistan cevizi yağı

İlk olarak, eczaneden satın aldığınız bepanthen ampulü, bir kâseye kırın ve üzerine zeytinyağını, badem yağını, balı ve Hindistan cevizi yağını da, ilave ederek, homojen haline gelene dek karıştırın. Karışımı saçlarınıza uyguladıktan sonra, ne kadar çok bekletirseniz o kadar çok etkili, bir sonuç elde edersiniz. Aradan 2 – 3 saat geçtikten sonra, saçlarınızı bol su ile yıkayın ve maskenin saçlarınızdan arınmasına, yarımcı olun. Bu maskeyi haftada 2 defa uyguladığınızda, son derece etkili sonuçlar elde edebilirsiniz.

Eczanelerde bepanthen kapsülünü bulamaz iseniz,krem formunda olanını da alabilirsiniz. Bunu maskenize eklemek için, 1 çay kaşığı kadar kullanabilirsiniz.

Son derece etkili bir çözüm sunan bebanthene kapsül, saçlarınızı parlatır, yumuşatır ve besler. Daha sağlıklı ve güzel görünen saçlara sahip olduğundan, kendinizi daha rahat ve öz güvenli hissedersiniz. Bepanthen kapsülü hem siz kullanabilir, hem de sevdiklerinize gönül rahatlığı ile tavsiye edebilirsiniz. Bu sayede, sevdikleriniz ve arkadaşlarınızda, bu güzellikten faydalanabilir, onlar da hayallerindeki saçlara, sahip olabilirler.

Diğer maske tariflerinden farklı olan bu maske, içeriğinde yer alan yağlar sayesinde saçın ihtiyacı olan nemi karşılar ve parlamasına yardımcı olur. Böylelikle saçlarınızı kusursuz ve mükemmel, bir görünüme kavuşturabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git