Beyaz Saçları Kapatan Boya - saglikdas.com

Beyaz Saçları Kapatan Boya

Beyaz Saçları Kapatan Boya
18 Ağustos 2014 tarihinde eklendi, 2.357 kez okundu.

Beyaz Saçları Kapatan Boya Çeşitleri

Beyaz saçları kapatan boya tarifi ile tüm kimyasal maddeleri ardınızda bırakma zamanı. Organik madde kullanım sürecini destekleyerek doğallığı ön plana çıkaran mükemmel beyaz saçları kapatan boya tarifi ile kusursuz bir görünüme kavuşmanın tam zamanı. Meltem Açıkel aracılığı ile sağlanan püf noktalarını kullanılarak doğal bir saç boyasını kolay ve pratik yöntemler aracılığı ile hazırlayabilirsiniz. Tüm bayanların korkulu rüyası içinde yer alan beyaz problemi kimyasal maddeler aracılığı ile hazırlanan boyalar ile daha da artış göstermektedir. Tüm beyaz saçları kapatmak adına kullanılan bu boyalar olağan sorunu daha da büyüterek beyazların artış göstermesine sebep olmaktadır. Sizler bu tür problemlere çözüm olanağı arıyorsanız aşağıdaki beyaz saçları kapatan boya tarifini uygulayarak organik süreci başlatabilirsiniz.

Beyaz Saçları Kapatan Boya Tarifi:

  • 1 kahve fincanı zeytinyağı
  • Bir adet pancar
  • 1 su bardağı demli çay
  • 2 adet ceviz kabuğu
  • Kırmızılâhana
  • 1 adet patlıcan
  • 1 su bardağı adaçayı
  • 2 adet çubuk tarçın
  • 4 adet karanfil

Beyaz saçları kapatan mucizevi boya tarifi için öncelikle geniş bir tencereye zeytinyağı, bir adet pancar, 1 su bardağı demli çay, 2 adet ceviz kabuğu, kırmızılahana, bir adet patlıcan ilave edilerek karışım haline getirilir. Daha sonra bir su bardağı adaçayı, 2 adet çubuk tarçın ve karanfil eklenerek orta ateşte pişirilir. Ardından blender aracılığı ile karıştırılarak harç haline getirilir. Tüm bu işlemler sonrasında hazırlanılan harç 1 saat soğumaya bırakılır. Kullanıma hazır hale gelen boya beyaz olan bölgeye sürülerek streç aracılığı ile sarılır. Daha sonra yaklaşık 30 dakika bekletilerek su aracılığı ile yıkanır. Tüm kullanıcıların ilgi odağı olan

beyaz saçları kapatan boya sahip olduğu mineraller ile kullanıcısının onarım işlemini de desteklemektedir. Özel formülü sayesinde tüm kimyasal maddeleri ardında bırakan organik boya kullanımı sonrasında gözle görülür bir fark elde edeceksiniz. Saçtaki beyaz bölgeleri hedef alarak kolayca kapanmasını sağlayan boya tarifi cilde hiçbir yan etkisi bulunmamaktadır. Sağlıklı yaşam tarzını destekleyerek tamamen organik ürünler kullanan boya tarifi ile sizlerde saçlarınızdaki beyazları kısa bir süre zarfı içinde kapatabilirsiniz. Saç bakımı konusunda sayfamızda onlarca konu bulabilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git