Beyaz Tenliler İçin Saç Renkleri - saglikdas.com

Beyaz Tenliler İçin Saç Renkleri

Beyaz Tenliler İçin Saç Renkleri
27 Ağustos 2014 tarihinde eklendi, 2.325 kez okundu.

Beyaz Tenliler İçin Saç Renkleri Kusursuz Çözüm

Sizlere vereceğimiz öneriler aracılığı ile beyaz tenliler için saç renklerinden kendinize en uygun olanı seçebilirsiniz. Kusursuzluğu ön plana çıkarmak adına önemli adımlar arasında yer alan ten ile saç rengi arasındaki uyumu ile harikalar yaratabilirsiniz. Beyaz ten rengine sahip bayanlar için biçilmiş kaftan olacak sarı ve altın tonları ile eşsiz bir uyum yakalayabilirsiniz. Makyaj aracılığı ile taçlandıracağınız sarı ve altın tonları cilt tonunuz ile uyum sağlayarak marjinal bir görünüm elde etmenizi sağlayacaktır. Beyaz renk tonlarına sahip bayanlardansanız orta ve açık kumral renk tonlarından birini seçerek doğal bir görünüme sahip olabilirsiniz.

Beyaz Tenliler İçin Saç Renkleri ve Görünümü

Yüz hatlarınızı ortaya çıkararak parlak ve canlı bir görünüme sahip olacağınız orta ve açık kumral saç tonları ile fresh bir görünüme sahip olabilirsiniz. Eğer siyah saçı tercih eden bayanlardansanız gotik modasını ön plana çıkararak çekici bir hal alabilirsiniz. Beyaz ten rengi ile uyum sağlayarak bütünlük oluşturan siyah saç renk tonları ile marjinal bir görünüm elde edebilirsiniz.

Kızıl tonu ile beraber uyum içerisinde olan beyaz ten rengi, makyaj aracılığı ile desteklendiğinde tüm dikkatleri üzerinize çekebilirsiniz. Yeşil ve mavi renkteki gözler için de biçilmiş kaftan olacak kızıl saç tonu ve beyaz ten rengi ile bütünlük sağlayabilirsiniz.Beyaz tenliler için saç renkleri beyaz ten rengine sahip bayanların en çok tercih ettiği balköpüğü ve bakır saç rengi ise göz rengini ortaya çıkararak yüz hatlarının desteklenmesini sağlayacaktır.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git