Beyonce’nin Güzellik Sırları - saglikdas.com

Beyonce’nin Güzellik Sırları

Beyonce’nin Güzellik Sırları
18 Ağustos 2014 tarihinde eklendi, 1.532 kez okundu.

Beyonce’nin Güzellik Sırları Hakkında

Herkesin gıpta ile baktığı ve çok kıskandığı, Beyonce’nin güzellik sırları var. Yüzünün çekiciliği ve vücudunun zarif görüntüsü, onun bu sırlarından dolayı oluşuyor. Genç kızlara taş çıkartan Beyonce’nin doğumdan sonra da, hala çekiciliğini ve zayıflığını koruması herkese parmak ısırttı. Ünlü şarkıcı Beyonce, kızı İvy’i dünyaya getirdikten sonra, kiloları hala vardı. Ancak kullandığı bazı ürünler ile bu kilolarından rahatlıkla kurtuldu.

Beyonce’nin Güzellik Sırları Nelerdir?

Herkesin merak ettiği bu sırları, sizler için öğrendik. Sizler de bu yöntemleri uygulayarak en az Beyonce, kadar çekici ve zayıf bir görünüme sahip olabilirsiniz.

  • Beyonce, abartılı makyaj yapmamasına karşı, oldukça güzel ve çekici görünmeyi başarabiliyor. Bunun sırrı ise şeftali tonlarında kullandığı allıktan, geçiyormuş. Doğal görünen makyajdan yana olan Beyonce, sık sık şeftali tonlarındaki allığı ile güzelliğini korumayı başarabiliyor. Esmer tenine oldukça çok yakışan bu renk, onu olduğundan daha da çekici göstermeye, yardımcı oluyor.
  • Genç kızları kıskandıran Beyonce, zayıflığının sırrını da açıkladı. Bu da sebze yemekten geçiyormuş. Beyonce, sebze ve sebze ağırlıklı ürünleri de her hangi bir öğününde, mutlaka tüketmeyi ihmal etmiyormuş.
  • Herkesin bildiği üzere Beyonce’nin saçları, her zaman bakımlı ve parlak görünür. Mesleği dolayısıyla düzenli olarak kuaförlere giden ünlü sarkıcı Beyonce, saçları için E vitaminli ürünler, tercih ediyormuş. Sürekli olarak E vitaminli saç bakım ürünleri kullanan Beyonce, bu sayede saçları için gerekli olan besinleri de sağlıyor. Daha güzel ve bakımlı görünen saçlara, sahip oluyor.
  • Beyonce’nin gergin ve kırışıksız yüzü de,görenleri hayrete düşürüyor. Bunun için de kuaförünün hazırladığı maskeleri, gününü geçirmeden yaptırıyor. Bu sayede yaşına rağmen, yüzünde hiçbir kusur olmamasına, katkı sağlıyor.
  • Beyonce’nin harika vücudunun sırrı da, kerevizden geçiyor. Çünkü kerevizin kalorisi oldukça düşüktür. Bu yüzden beyonce sık sık kereviz tüketmekten, kaçınmıyor. Kerevizi haşlayıp yediğiniz takdirde, kilo almıyor, hatta kilo veriyorsunuz. Aynı zamanda kereviz, çok fazla lavaboya çıkmanıza yardımcı oluyor.

Siz de Beyonce’nin güzellik sırlarının uygulayarak, daha genç bir görünüme kavuşabilir, kusursuz ve güzel bir vücuda sahip olabilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git