Bİ-ONE Çatlak Tedavisi - saglikdas.com

Bİ-ONE Çatlak Tedavisi

Bİ-ONE Çatlak Tedavisi
13 Temmuz 2014 tarihinde eklendi, 1.642 kez okundu.

Bİ-ONE Çatlak Tedavisi ve Uygulanması

Vücutta bulunan çatlaklar kısa sürede yok olmaz. Masaj ya da krem gibi uygulamalar çatlak oluşumunu engelleyebilir fakat oluştuktan sonra cildin onarılmasını sağlayamaz. Çatlak tedavisi uzun sürelidir fakat vakti olmayan bayanlar için Bi-One çatlak tedavisi ile kısa sürede çatlaklarınızdan kurtulabilirsiniz.

Bİ-ONE Çatlak Tedavisi Ne İşe Yarar

En ciddi cilt sorunlarından biri olan çatlaklar vücutta kolojen yapının bozulması ile oluşur. Kolojen yapı zayıf kaldığında çatlak oluşumu meydana gelir. Bi-One çatlak tedavisi ile kolojen yapısı arttırılır ve çatlak oluşumunun onarılması sağlanır.

Bİ-ONE Çatlak Tedavisi Aşamaları

Ölü Derinin Atılması

Çatlakların oluşturduğu çukur bölgenin azalabilmesi için ölü hücreler arındırılır. Bu şekilde çatlak normal olan deri yüzeyine erişmiş olur. Çatlak oluşumunda ölü derilerden kurtularak işe başlanır.

Yeme- İçme

Kan akışının sağlanması için içeriğinde bir takım bileşenlerin bulunduğu karışımlar ile ikinci aşamaya geçilir. Bileşenle amino asit ve hyalüronik asitten oluşur. Bunlar sayesinde daha pürüzsüz bir cilde kavuşmanız hedeflenir.

Hücre Yenilenmesi

Bu bir yenilenme aşamasıdır. Potasyum ve sodyum hücrelere verilerek hücrelerin istenilen şekilde gelişmesi sağlanır. Hücrelerin yenilenebilmesi için sodyum ve potasyum şarttır. Bu bileşenler ile birlikte kolojen üretimi gerektiği gibi olacağı için iki günde yenilenme başlar.

Dengeleme

Ciltteki Ph seviyesinin dengelenmesi son aşamadır. Dalga halinde cilde gönderilen glikolik ait sayesinde çatlakların yapısı onarılır. Kolojen üretimi tamamen tamamlanmış olur ve tedavi süreci biter.

 

Bi-One çatlak tedavisinin herhangi bir yan etkisi yoktur.  Bu tedaviyi alan kişilerde hiçbir yan etkiye rastlanmamıştır.

v  Cerrahi müdahale gerektiren bir işlem değildir ve bunun için hızlı bir şekilde hayatınız kaldığı yerden devam eder.

v  Bir haftada iki ya da üç işlem yaptırmanız yeterli olacaktır.

v  Seanslar 15 ile 20 dakika arasında değişmektedir ve 15 veya 20 seans sonrasında çatlak oluşumları düzelir.

v  İşlemlerden sonra güneş ışığından korunmanıza gerek yoktur ve dar ya da bol istediğiniz kıyafeti giymekte özgürsünüz.

Çatlaklardan kurtulmak için kalıcı ve kısa sürede olan bu tedavi yönteminden yararlanabilirsiniz. Bozulmuş yapıyı onararak daha genç bir görüntüye neden olur.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git