Bioblas Saç Boyası - saglikdas.com

Bioblas Saç Boyası

Bioblas Saç Boyası
4 Ağustos 2014 tarihinde eklendi, 1.834 kez okundu.

Bioblas Saç Boyası ve Faydaları

Bioblas saç boyası piyasa üzerinde bioblas color mora saç boyası olarak satışa sunulmaktadır. İçerisinde bulunan seramid ve keratin maddeleri sayesinde renk pigmentleri saçlara yapışır ve bu pigmentlerin saçlara yapışması sağlanır. Birçok renk kategorisi bulunan bioblas color more saç boyasının saçlara sağladığı faydalar ve fiyatları aşağıdaki maddelerde bulunmaktadır.

Bioblas saç boyasının saçlara faydaları

  1. Saç uzmanlarının uygulamış olduğu testlere göre yüzde yüz beyaz kapama özelliğinin bulunduğu tespit edilmiştir.
  2. Color more saç boyaları sayesinde kişinin saçları istediği renge girmektedir. Aynı zamanda içerisinde bulundurduğu mineral ve vitaminler sayesinde bakımlı ve güçlü bir saç bakımı sağlayarak saçlarınızın dökülmesini engellemektedir.
  3. Saçların boyanırken gördüğü işlemin saça çok fazla zarar vermesi bioblas saç boyasında yaşanmamaktadır. Çünkü saçları kökten uca kadar bakım yaparak saçların koparak dökülmesinin önüne geçmektedir.

Bioblas saç boyası saçlara nasıl uygulanır.

Bioblas saç boyası içerisinde öncelikle bir adet eldiven 5 tane mineral ve vitamin bulunan bitkisel yağ malzemeleri ve oksidan krem, kalıcı krem boya şampuan ve bakım maskesi bulunmaktadır. İlk olarak 5 farklı bitkisel yağın içerisinde bulunan şişeyi açın ve oksidan kremin içerisine boşaltın. Daha sonra kalıcı krem boyayı da bunun üzerine ekleyerek  karışımı uzunca bir süre karıştırınız. Saçlarını ilk kez boyayan kişiler için  ilk olarak homojen hale gelmiş olan karışımı saçlarınızın diplerinden başlayarak tüm saça boyayı yediriniz. Boyayı saça uyguladıktan sonra saçlarınıza friksiyon şeklinde masaj yapın ve 40 dakika boyunca bekledikten sonra saçlarınızı yıkayın. Saçlarını ikinci kez boyayanlar ise iyice karışan saç boyasını ilk olarak saç diplerine tutamlara ayırmış bir şekilde uygulayın. Saç dibi üzerinde yarım saat boyunca kalan saç boyası sonrasında kalan saçlarınıza da bu boyadan uygulayarak 10 dakika boyunca herhangi bir işlem yapmadan bekleyin. 40 dakikanın sonunda ise saçlarınızı ılık su ile saçınızdaki boya akıncaya kadar durulayınız. Saç boyanızı uygulamadan önce mutlaka alerji testi yaptırmalısınız. Eğer herhangi bir maddeye alerjiniz varsa bu tarz bir şampuanı uygulamayınız .

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git