Bitkisel Göğüs Büyütme - saglikdas.com

Bitkisel Göğüs Büyütme

Bitkisel Göğüs Büyütme
18 Ağustos 2014 tarihinde eklendi, 6.436 kez okundu.

Bitkisel Göğüs Büyütme Nasıl Yapılır ?

Bitkisel göğüs büyütme formülü ile göğüslerinizden memnun değilseniz göğüslerinizi bitkisel çözümlerle büyütebilirsiniz. Bitkisel olarak pek çok şekilde göğüslerinizin büyümesini sağlayabilirsiniz. Bunun için bu çözümleri düzenli olarak sabırla uygulamalısınız.

Bitkisel göğüs büyütme tarifi ile göğüsleriniz bir ya da iki ay gibi bir sürede dört ila beş santim kadar büyümektedir. Bu formülü düzenli kullananlar istedikleri formu sağladıklarını gördüler. Siz de bu formülü uygulayın ve farkı fark edin.

Şerbetçi Otu Kozalak Ekstresi ile Bitkisel Göğüs Büyütme

  • İki yemek kaşığı şerbetçi otunun kozalak ekstresi
  • Biraz su
  • Yağsız bir krem

Bitkisel Göğüs Büyütme Tarifi

Hazırlanışı: İki yemek kaşığı şerbetçi otu kozalak ekstresi üzerine üçte biri kadar yaklaşık bir-bir buçuk tatlı kaşığı su ekleyin. Ocakta az miktarda kaynatın ve içine yağsız el kremi ekleyin. Sürülebilecek kıvamda olması gerekiyor. Karışımı bir gün kapaklı bir kapta güneş almayan bir yerde bekletin. Uygulamadan önce göğüslerinize masaj yapın ve bunun için ıhlamur kullanın. Sonra göğüslerinize şerbetçi otu ektiresi ile hazırladığınız karışımı uygulatın ve bir saat göğüslerinizde bekledikten sonra isterseniz yıkayabilirsiniz. Bununla birlikte göğüslerinize içten dışa ve yukarıdan aşağı doğru her gün masaj yapmanız da büyümeleri için etkili olmaktadır.

Şerbetçi Otu ile Bitkisel Göğüs Büyütme

Şerbetçi otu kozalak ektiresi bulmakta zorlanabilirsiniz. Bunun için şerbetçi otundan da faydalanabilirsiniz. Bu tarifin yanında 2 gram şerbetçi otu 1 su bardağı sıcak su ile demlenir ve süzülerek göğüslere sürülür. Uygulamayı her gün ya da vakit buldukça uygulanır.

Avokado ile Bitkisel Göğüs Büyütme

Başka tarifler kullanmak ya da denemek isterseniz avokadoyu da göğüslerinizin büyümesi için kullanabilirsiniz. Bir adet olgun avokadoyu kabuklarını soyduktan sonra ezin üzerine bir kaç damla limon ekleyin ve masaj yaparak göğüslerinizde bir saat bekleterek ılık duş alın. Her gün muz tüketmeniz, her gün adaçayı içmeniz de göğüs büyütmede etkilidir.

Göğüslerinizi büyütmek için bıçak altına yatmanıza gerek kalmayacak. Bitkisel ürünler sayesinde haricen uygulanan formüller ve masaj ile aynı zamanda yediğiniz meyve ve içtiğiniz çaylarla göğüslerinizin büyümesi mümkün olabilmektedir. Acı dolu yöntemlere başvurmanıza gerek yok. Doğal yollardan cildinize de zarar vermeden sağlıklı bir şekilde göğüsleriniz büyüyebilmektedir.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git