Bitkisel Saç Boyası Markaları - saglikdas.com

Bitkisel Saç Boyası Markaları

Bitkisel Saç Boyası Markaları
27 Ağustos 2014 tarihinde eklendi, 2.377 kez okundu.

Bitkisel Saç Boyası ve Markaları?

Hemen hemen her bayan, çeşitli nedenlerden dolayı saçlarını boyatır. Bunlar; saç beyazları olabilir ya da daha güzel gözükme amacı. Ancak saç boyalarında kimyasal ve doğal olmayan ürünler, yer alır. Bu da saçlarınızı yıpratır ve zaman içinde kötü gözükmesine neden olur. Bitkisel saç boyası markaları, diğer boyalardan farklı olarak hiçbir katkı maddesi içermez ve zararsız yapısıyla saçlarınıza istediğiniz rengi verir. Bu nedenle bitkisel saç boyalarını, gönül rahatlığı ile saçlarınıza uygulayabilirsiniz. Sizler için en iyi bitkisel saç boyası markalarını, bu markaların fiyatlarını ve içeriklerini, araştırdık.

Bitkisel Saç Boyası Markaları ve Fiyatları

Henna plus bitkisel saç boyası 

Bu boyanın içerisinde, A ve B vitaminleri yer alıyor. Bu vitaminler saçlarınıza istediğiniz rengi verirken, aynı zamanda da saçlarınızın ihtiyacı olan gerekli nem takviyesini yapıyor. Saçlarınızı bu boya markası ile boyadığınızda, saçlarınız daha kolay taranır ve daha yumuşak bir hal alır. İçeriğinde yer alan bitkiler sayesinde de, boya uzun süre saçlarınızda kalır.

Fiyatı: 32 TL

Lady in color bitkisel saç boyası 

İçeriğinde bulunan badem yağı sayesinde, saçlarınızın yumuşar ve renk alır. Ayrıca papatya ekstreleri ile bezenen bu boya, güzel bir kokuya da sahiptir.

Fiyatı: 10 TL

Organic bitkisel saç boyası 

Bu boyanın içerisinde amonyak maddesi bulunmaz. Saç tellerinizi onaran bu boya markası beraberinde, birçok saç sorununa da iyi gelmektedir. İçeriğinde yer alan E ve C vitaminleri sayesinde, saç beyazlarınızı tamamen kapatır.

Fiyatı: 30 TL

Sante bitkisel saç boyası 

İçinde yer alan bitki özleri ve kına özleri ile saçınıza renk veren bu boya markası aynı zamanda saçlarınızın matlaşmasını da engeller. Saçlarınızı deforme etmeden, istediğiniz rengi size veren sante bitkisel saç boyası, içeriğinde yer alan bazı maddeler sayesinde saçlarınızın pürüzsüz olmasına yardımcı olur.

Fiyatı: 35 TL

Biosellection bitkisel içerikli kalıcı saç boyası 

Boyanın içinde amonyak bulunmaz. Alovera özleri sayesinde, saçınıza parlaklık verir. Saçlarınızı boyarken aynı zamanda bakım yapan saç boyası, saçlarınızı dış etkenlere karşı korur.

Fiyatı: 14 TL

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git