Bitkisel Şampuanlar - saglikdas.com

Bitkisel Şampuanlar

Bitkisel Şampuanlar
28 Ağustos 2014 tarihinde eklendi, 1.388 kez okundu.

Bitkisel Şampuanlar ve Faydaları

Kadınlar git gide market şampuanlarını rafa kaldırıp bitkisel şampuanları kullanmaya başlıyor. Bunun en büyük nedeni iste bu şampuanlar tabii ki doğal olması. İçinde kimyasal barındırmadan saça bakım yapan bu şampuanların pek çok faydası var. Öne çıkan bitkisel şampuanları bu yazıda bulabilirsiniz.

Bitkisel Şampuanlar ve Çeşitleri

Verdaa Bitkisel Zeytinyağlı Şampuan

Zeytinyağının saça epey faydası olduğu su götürmez bir gerçek. İçindeki E vitamini sayesinde saçın ihtiyacı olan bakımı sağlar, yumuşaklık kazandırır. Özellikle kuru saçlara önerilerin Verdaa zeytinyağlı şampuanın fiyatı ise 14 TL.

Tresan Isırgan Otu Şampuanı

Özellikle saçlı deriyi güçlendirip saç dökülmesini azaltan Tresan ısırgan otu şampuanı, içeriğindeki ısırgan otu özleriyle saçı besler. Her çeşit saça uygun ürünleri bulunan bitkisel şampuanın fiyatı 16 TL’dir.

Organix Australian Teatree Shampoo

Saçı kepekli, yağlı olanlar için birebir olan bu şampuan içindeki argan yağıyla, saçın nem dengesinin korunmasını sağlar. Fiyat: 30 TL.

Fiyto Doğal Sarmaşık Özlü Bitkisel Şampuan

İçindeki sarmaşık özleriyle saçın kaybettiği hacmi geri verir. Özellikle saçın hızlı uzamasında yardımı olan bu şampuan içeriğindeki diğer bitki özleriyle saçın onarılmasını sağlar. Fiyat: 15 TL.

Otacı Bitkisel Şampuan

Bitkisel ürünlerde öne çıkan otacı, şampuanlarında da tercih edilmeye devam ediyor. Bitkisel şampuanları, Ivy, Isırgan, Lily Bitki Özlü, On Bitki Özlü, Zeytinyağlı Defne, Limonlu Zeytinyağı gibi birçok çeşitte bulunmaktadır. Saç tipinize uygun olarak seçebileceğiniz bu şampuanların fiyatı 16 TL-8 TL arasında değişiklik göstermektedir.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git