Bitkisel Selülit Tedavisi - saglikdas.com

Bitkisel Selülit Tedavisi

Bitkisel Selülit Tedavisi
28 Ağustos 2014 tarihinde eklendi, 1.149 kez okundu.

Bitkisel Selülit Tedavisi ve Önemi

Bitkisel selülit tedavisi aracılığı ile en kısa zaman zarfında selülit problemini çözüme kavuşturabilirsiniz. Etkili yöntemler aracılığı tedavi sürecine başlayacağınız selülit tedavisinde ödem problemini de geride bırakabilirsiniz. Kısa zaman zarfı içinde çözüme kavuşturacağınız selülit problemini bitkisel yollar aracılığı ile tedavi edebilirsiniz. Satın alarak işleme koyduğunuz dev kozmetik ürünlerini geride bırakacak bu maskeler aynı zamanda kimyasal madde kullanımından da uzak durmaktadır. Cildi tahriş ederek kırışıklık probleminin oluşmasına sebep olan kozmetik ürünler aynı zamanda cilt yapısının da bozulmasına sebep olmaktadır.  Tüm bu işlemleri uygulamaya alarak kusursuz bir cilt tipine sahip olabilirsiniz.

Bitkisel Selülit Tedavisi Nasıl Yapılır?

Bitkisel Olarak Selülit peelingi

  • 1 çay bardağı sızma yağ
  • 3 çay kaşığı portakal yağı
  • 1 çay bardağı kahve
  • 1 çorba kaşığı karabiber yağı

Mükemmel bitkisel selülit peeling yapımı için öncelikle 1çay kaşığı sızma yağı, 3 çay kaşığı portakal yağı karıştırılır. Bu işlem sonrasında hazırlanılan karışıma 1 çay bardağı kahve ve 1 çorba kaşığı karabiber de ilave edilerek harç haline getirilir. Elde edilen karışım krem kıvamın gelene dek karıştırılır ve ince bir tabaka halinde sorunlu bölgeye sürülerek masaj yapılır. Bu süreç sonrasında yaklaşık 15-20 dakika bekleyin ve maskeyi ılık su aracılığı ile yıkayın. İşleme alacağınız bu uygulamayı haftada 2 kez kullanabilirsiniz. Mükemmel bitkisel selülit peelingi aracılığı ile kısa zaman zarfı içinde kusursuz bir cilt tipine sahip olabilirsiniz.

Ödem atıcı selülit çayı tarifi:

  • 1 dal tarçın
  • 1 çorba kaşığı yeşil çay
  • 1 adet yeşil elma
  • 500 ml kaynar su
  • 1 çay bardağı kiraz sapı

Kısa zaman zarfında selülit probleminizi çözüme kavuşturacak ödem atıcı selülit çayı için öncelikle elmayı küp küp doğrayarak derince bir kaba koyun ardından diğer malzemeleri ekleyerek su aracılığı ile kaynatın. Bu işlem sonrasında hazırladığınız çayı süzerek kullanıma hazır hale getirin. Mükemmel selülit tedavisi aracılığı ile kısa zaman zarfında sizlerde kusursuz bir cilt tipine sahip olabilirsiniz. Tüm kimyasal madde kullanımını geride bırakan bitkisel selülit tedavisini denemenizde yarar vardır.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git