Bitkisel Yağlar İle Cilt Temizliği - saglikdas.com

Bitkisel Yağlar İle Cilt Temizliği

Bitkisel Yağlar İle Cilt Temizliği
28 Ağustos 2014 tarihinde eklendi, 1.060 kez okundu.

Bitkisel Yağlar İle Cilt Temizliği Nasıl Yapılır?

Bitkisel yağlar ile cilt temizliği problemi artık eskide kalıyor. Kendi yöntemleriniz aracılığı ile hazırlayacağınız bitkisel yağ toniği organik ürün kullanımı ön plana çıkarıyor. Bu zamana kadar kimyasal maddeler aracılığı ile hazırlanılan tonikleri kullandınız ve olumsuz sonuçları da berberinde aldıysanız doğru adrestesiniz. Cilt yapısını koruyarak ihtiyacı olan nem seviyesini sağlayan bitkisel yağlar aynı zamanda ciltte onarım sürecinin de başlamasını sağlamaktadır.

Bitkisel Yağlar İle Cilt Temizliği Çeşitleri

Tatlı badem yağı ile kusursuz temizlik: Kolaylıkla satın alabileceğiniz tatlı badem yağını pamuk aracılığı ile cildinize ince bir tabaka halinde sürebilirsiniz. Bunun haricinde badem yağını kaş ve kirpiklerin uzaması için kullanabilirsiniz. Güneş yanıkların da iyi gelen badem yağı kuru cilt tipi için biçilmiş bir kaftan olacaktır.

Mucizevi buğday tohum yağı: Ciltte kusursuzluğu hedef almak isteyenler için biçilmiş bir kaftan olacak buğday tohum yağı gerginlik hissini geride bırakarak rahatlamanızı sağlayacaktır. Banyo sırasında 3 damla buğday tohum yağını su ile karıştırarak uygulamaya alabilirsiniz. Ciltte elastikiyeti de koruyabilen buğday tohum yağı aynı zamanda hamile bayanlarda meydana gelen çatlak problemini de çözüme kavuşturmaktadır.

Karanfil yağı: Cilt dostu olan karanfil yağı temizleyicisi için papatya yağı ve okaliptüsü harmanlayın. Bu işlem sonrasında hazırladığınız karışıma 5 kaşık karanfil yağı ilave ederek toniğinizi harlayabilirsiniz. Cildin ferahlamasını sağlayarak canlı ve parlak görünmesini sağlayacak karanfil yağı aynı zamanda ciltteki tıkanıklık probleminin de sona ermesini sağlayacaktır. Sıkılaştırma etkisi ile en çok tercih edilen yağ türü arasında öncülüğünü koruyan karanfil yağı aracılığı ile kusursuz güzelliğe sahip olabilirsiniz.

Criscco yağı: Bayanların büyük tutkusu arsında yer alan criscco yağı ise makyaj çıkarma işlemi sırasında cildi besleyerek canlanmasını destekliyor. Sizlerde bitkisel yağlar ile cilt temizliğini gerçekleştirerek kusursuz cilt tipine sahip olabilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git