Botoks Etkili Kremler - saglikdas.com

Botoks Etkili Kremler

Botoks Etkili Kremler
28 Ağustos 2014 tarihinde eklendi, 2.424 kez okundu.

Botoks Etkili Kremler ve Markaları

Botoks etkili kremler kullanarak, kaslarınızın gevşemesini ve yüzünüzdeki kırışıklıkların giderilmesini sağlayabilirsiniz. Yaş ilerledikçe ciltte sarkmalar, kırışıklıklar ve renk tonunda değişmeler olur. Alınabilecek önlemlerle, cerrahi işleme gerek kalmadan yüzünüzde botoks etkisi yaratabilir, daha genç bir cilde kavuşabilirsiniz. Botoks etkili kremler, cildin sıkılaşmasını ve gerginleşmesini sağlayarak diri bir görüntü ortaya çıkarır. Son yıllarda üretilen kırışıklık karşıtı kremler, cildin kasılmasını engelleyerek botoks etkisi yaratmaktadır. Cildi rahatlatarak üzerindeki gerginliği azaltan kremler, mimik çizgileri üzerinde de etki sağlamaktadır. Botoks etkili kremler, botokstan farklı olarak, cildin kırışıklıklarını yok ederken aynı zamanda da cildi beslemekte ve dışarıdan gelen faktörlere karşı koruma sağlamaktadır. Botoks etkisi yaratan kremler, hem statik hemde dinamik kırışıklıklar üzerinde en iyi şekilde etki sağlamaktadır.

Botoks Etkili Kremler ve Faydaları

Mimikler, yanlış beslenme, genetik, sigara, alkol gibi faktörlerden dolayı 30 yaş ve üzerinde yaşlanma belirtileri görülmeye başlamaktadır. Yaş ilerledikçe artan ve zamanla derinleşen kırışıklıklarla savaşmak için mutlaka bakım ürünlerinden yardım almak gerekmektedir. Birçok farklı marka ve firmanın ürettiği çeşitli kremler vardır.

 • Bonie Botoks Kremi

  Ülkemizde en çok kullanılan botoks etkili kremler arasında yer alan ürün, içeriğinde bulunan etil alkol ve bitkisel özlerle, ciltteki sarkmalara ve kırışıklıklara karşı mücadele vermektedir. Cildin yenilenmesinde büyük bir etkiye sahip olan E vitamini içerikli kremin fiyatı 99 TL’dir.

 • DDF Wrinkle Relax

  Amino asitlerden doğal yollarla elde edilen formül ile cildin elastikiyetini veren kolajen ve elastin üretimini sağlamaktadır. İçerisinde bulunan shea bitkisi yağı ile özellikle de alın, göz çevresi ve dudak kenarlarındaki kırışıklıklara fayda sağlamaktadır.

 • Lancome Resolution D-Contraxol

  Mimik çizgileri dâhil olmak üzere tüm kırışıklıklara karşı savaşan krem, yaşa ve güneş ışınlarına bağlı kırışıklıklar için, içerisinde bulunan  Retinol- A ile hücre yenilenmesini ve cilde elastikiyet veren lifleri desteklemektedir. Skinfibre teknolojisi ile cilt yüzeyinde bir ağ oluşturarak çizgilerin içini doldurmakta ve nem seviyesini korumaktadır.

 • Secret Age Botoks Kremi

  Ülkemizde oldukça fazla satan ve yüksek bir popülariteye sahip olan krem, içerisindeki natürel zeytinyağı, zeytinyağı ekstresi ve şeftali yağı ile kısa zamanda cilt üzerinde yarattığı etkinin farkını ortaya koymaktadır.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git