Boy Uzatma Formülü - saglikdas.com

Boy Uzatma Formülü

Boy Uzatma Formülü
28 Ağustos 2014 tarihinde eklendi, 1.789 kez okundu.

Boy Uzatma Formülü nelerdir?

İbrahim Saraçoğlu tarafından hazırlanan boy uzatma formülü, uygulandığında faydası görülen bir formüldür. Ancak bu formül 12 yaş ve 22 yaş arası gençlerde kullanılmalıdır.12 yaş altı ve 22 yaş üstü kişilerde uygulanamamaktadır. Boy uzatma formülünde belirtilen yaş aralığındaki kişiler için, beslenme şekli düzenlenmiş ve çok faydası görülmüştür.

Boy uzatma formülü 2 ila 6 yıl süreyle uygulanılabilir.

Boy Uzatma Formülü ve Çeşitleri

  1. Aşama

Boy uzatmak için öncelikle balık yemenin faydalarını hatırlattıktan sonra, balık çeşitlerinden palamut, uskumru, kefal ve torik, 2 günde 1 kere buğulama ya da ızgara olarak mutlaka tüketilmelidir. Palamut, kefal, uskumru ve torik balıklarının sırt kısmında yer alan siyah etli kısım, boy uzatmak için, mutlaka tüketilmesi gereken bölgedir.

300 gr olarak, özellikle 12 yaş altı çocukların belirtilen siyah etli kısmı mutlaka tüketmesi gerekmektedir. Haftada 2 ya da 3 kere tüketilmelidir.12 yaş üstü çocuklarda belirtilen siyah etli kısım, yeterli bir besin olmaz ve bitkisel takviye gerektirir. Ancak 12 yaş altı çocuklara belirtilen balıkların derisinin hemen altında bulunan, bu siyah etli kısım, mutlaka yedirilmelidir.

  1. Aşama

Boy uzatma formülü olarak bir diğer etkili yöntem, kız çocukları için melisa çayı içmek erkek çocukları için ise biberiye çayı içmektir. Hiçbir yan etkisi olmayan bu doğal bitki çayları oldukça faydalıdır ve boy uzatmak için tüketilmelidir. Özellikle kemik gelişimi tamamlanmış olan çocuklarda, çok daha fazla etki etmektedir.

Kemik gelişimini tamamlamış olan çocuklar için bu bitki çaylarını tüketmek,çok faydalıdır. Boy uzatma formülü, kür şeklinde uygulanmalıdır. Bunun için 6 ay boyunca verilen kürler uygulanmalı ve 30 gün ara verilmelidir. 30 günlük bir aranın ardından, 2 yıl boyunca sürekli devam edilmelidir.

Önemli not: Boy uzatma formülleri reoccutan adlı bir antibiyotik kullanıldıktan 120 gün sonra uygulanmaya başlanmalıdır.

Hormon içeren bitki çayları ile balık tüketerek, etkili bir şekilde boy uzaması sağlanabilmektedir. Burada dikkat edilmesi gereken, boy uzatma formülünün 12 ila 22 yaş arası gençlerde uygulanılmasıdır.

Balığın çocuk gelişimine olan katkıları, herkes tarafından bilinmektedir ve bitki çayları ile balık birlikte tüketildiğinde, sonuçlar daha güzel olmaktadır.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git