Burun Küçültme Yöntemleri - saglikdas.com

Burun Küçültme Yöntemleri

Burun Küçültme Yöntemleri
31 Ağustos 2014 tarihinde eklendi, 2.090 kez okundu.

Burun Küçültme Yöntemleri ve Detayları

Buru küçültme yöntemleri tüm bayanların en çok merak ettiği sorular arasında yer almaktadır. Güzellik kavramının baş tacı olan burun yapısı günümüz problemler arasında bayanların dert ettiği konular arasında öncülüğünü korumaktadır. Büyük ameliyatlar sonrası gerçekleştirilen burun küçültme işlemini alacağınız birkaç ufak makyaj tüyosu aracılığı ile kısa zaman zarfında gerçekleştirebilirsiniz. Burun küçültme yöntemleri arasında yer alan gölgeli makyaj işlemi bu problem için biçilmiş bir kaftan olabilir. Makyaj tekniği öncesinde ufak bir test aracılığı ile hangi burun küçültme yöntemini işleme alacağınız konusunda fikir sahibi olabilirsiniz. Eğer ameliyat uygulaması aracılığı ile burun küçültme işlemini gerçekleştirmek istiyorsanız lokal anestezi aracılığı ile işe başlayabilirsiniz. Zorlu bir süreç olan lokal anestezi aracılığı ile burun küçültme işleminde dokuların ayrıştırılması işlemi uygulanarak kırma işlemi gerçekleştirilir. Yapılan bu zorlu süreç sonrasında belli bir zaman zarfında yüzde şişkinlikler meydana gelmektedir. Son işlem sonrasında tamponlar çıkarılarak uygulamayı sonuca kavuşturabilirsiniz. Yaklaşık 2 hafta süren bu süreç sonrası kullanıcı ameliyat yöntemi aracılığı ile gerçekleştirdiği işlemde etkili sonuçlar alabilir.

Burun Küçültme Yöntemleri Nasıl Gerçekleştirilir:

  • Makyaj uygulaması aracılığı ile gerçekleştireceğiniz burun küçültme işleminde öncelikle yapacağınız makyajın estetik değer taşımasına özen göstermelisiniz.
  • Özellikle burnunuzun ön plana çıktığı makyaj uygulamalarından uzak durarak burnunuzun üst kısmına açık sonraki bölümlere koyu renk tonlarına sahip fondöten aracılığı ile bu problemi ortadan kaldırabilirsiniz.
  • Burnunuzda beğenmediğiniz bölgeyi koyu fondöten aracılığı ile kapayabilirsiniz. Bu işlemde açık renk tonlarında kullanacağınız fondöten bölgeyi aydınlatarak diğer bölümlerin arka planda kalmasını sağlayacaktır.
  • Eğer burnunuzun şeklini değiştirmek istiyorsanız birkaç basit egzersiz aracılığı ile bu işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

Kullanılan doğal maskeler bu işlem sırasında kullanılmamaktadır. Çünkü hiçbir yüz maskesi ve krem burun yapınızı küçülterek değişmesine sebep olmaz. Eğer burun yapınızı değiştirmek istiyorsanız egzersiz hareketleri uygulamaya alabilirsiniz. Eğer burun yapınızı küçültmek istiyorsanız öncelikle makyaj uygulama tekniğini denemelisiniz. Eğer bu işlem sürecinden memnun kalmazsanız size uygun ameliyat yöntemini uygulayarak istenilen burun yapısına kısa zaman zarfı içinde sahip olabilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git