C Vitaminli Kremler - saglikdas.com

C Vitaminli Kremler

C Vitaminli Kremler
13 Temmuz 2014 tarihinde eklendi, 1.749 kez okundu.

C Vitaminli Kremler ve Çeşitleri

Özellikle bayanlar günümüzde pek çok krem kullanmaktadır. Bu kremler piyasaya sürülen markasız kremler olursa, cilde yararından çok zararı dokunur. Bunun için herkesin bildiği ve kullandığı kremleri, tercih etmelisiniz.

C vitaminli kremleri kullanmak, cildinizin yenilenmesini sağlar. Ayrıca cildinizin renk tonunu da düzenler ve düzenli bir şekilde kullanıldığında, cildinizde var olan lekeleri de yok eder. Bu yüzden c vitaminlikremleri kullanmayı tercih etmelisiniz.

Sizler için en iyi markaya sahip olan c vitaminli kremleri ve bu kremlerin fiyatlarını araştırdık. İşte o kremler;

( Dr. Murad essential c day moisture spf 30 )

C vitamini içeren ve nemlendirici bir etkiye sahip olan bu krem, cildinizi dışarıdan gelen sorunlara karşı korur. İçerisinde 30 farklı özelliğe sahip güneş koruması sayesinde, cildinizin dayanıklılığını arttırır. Kremin içinde fesleğen, greyfurt ve portakal özleri, yer alır.

Fiyatı: 210 TL

( Murad essential – c vitaminli göz kremi )

Bu krem sayesinde gözaltı morluklarınızdan ve kırışıklıklarınızdan kurtularak, göz çevrenizin yenilenmesine katkıda bulunacaksınız.

Fiyatı: 239 TL

( avalon organics c vitaminli yenileyici göz kremi )

Kremin içeriğinde yer alan limon, badem yağı, hodan ve melatonin sayesinde, cildinizde dolgunluk yaratarak, pürüzsüz bir görüne sahip olmasını sağlar. İçerisinde paraben olmamasından dolayı bayanlar bu kremi günlük olarak kullanabilirler.

Fiyatı: 57 TL

( pharmagel beta – c sıkıştırıcı yüz kremi )

C vitamini içermesi nedeniyle cildinize hızlı bir şekilde bakım yapar. Aynı zamanda gözeneklerinizin temizlenmesine de yardımcı olur. Bu sayede cildiniz daha duru bir görünüme kavuşur. Yanı sıra uzun vadede kullanıldığında, kırışıklıkların yok olmasına yardımcı olur.

Fiyatı: 183 TL

( lancome resurface – c microdermabrasion krem )

İçeriğinde yüksek miktarda c vitamini olmasından dolayı, cildinizin hızlı bir şekilde onarılmasını sağlar. Bu kremi yatmadan önce kullanmanız tavsiye edilir. Güneşle temasa geçmesine engel olunmalıdır. Yüzünüze sürdüğünüz bu krem, bir süre bekletildikten sonra yıkanmalıdır.

Fiyatı: 217 TL

Bu kremler sayesinde cildiniz hiçbir şekilde zarar görmeden bakım yapılarak güzel bir görünüme kavuşmaktadır.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git